>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bez przesady.Linette zagrała b.dobry RG i tez mi się bardzo podobała ale już w ostatnim meczu z Ahn na trawie jak ją widziałem to znów kaszankę grała.Od Pisi raczej na pewno wyżej na koniec roku nie będzie.
To co dziś Berdych do grania tam gdzie krecze wypłacają?
Radwańska wycofała się z kolejnego turnieju z powodu &quot;wirusa&quot;. Na moje oko to albo przygotowania do lipcowego ślubu albo ciąża o której się dowiemy pewnie za jakiś czas. Nie spodziewam się by długo zabalowała w Wimbledonie o ile tam wystartuje. Później ślub i pewnie znowu przerwa, do końca roku jak zagra to starty będzie można policzyc na palcach jednej ręki a pkt do obrony troche jest, choćby wygrana w Chinach. Radwańska licząc od AO nie wygrała więcej jak jedno spotkanie na turnieju, jedyny wyjątek to RG gdzie wygrała dwa. Dlatego jakby byla gdzieś możliwość zagrania że będzie poza top 30 po fajnym kursie to można ładować
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Gram podobnie;) Berdycha z kreczem mocniej, Karlovica i tylko u Mullera over 21,5 bo znalazłem ładny kurs na to 1,50. Do tego Kanada urwie seta Belgom 1,29 i fajna dubla.Polecam tez Ahn +5,5 gema kurs 1,42. Podobała mi się jej gra z Linette, nie powinna zostać zmiażdżona przez Rybarikovą. Pironkova powinna urwać przynajmniej seta Safarovej.Zagrałbym Grotha bo bardzo fajnie gra i ma kiepskiego rywala ale to dwóch Aussie więc różnie może być.
P.S adik poza top 30 bardzo prawdopodobne bo to już chyba łabędzi śpiew Pisi.
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dziś mysle z WTA Rus +1,5 seta po 1,75 i wygrana Pironkowej z Luci po 1,85. Safarova wczoraj bardzo słaby mecz, pierwszy set wystarczyło że piłka była na jej stronie to odrazu błąd. Trzeci set to komedia zwłaszcza tb. Pironkova dobry turniej w jej wykonaniu. Lubi tę nawierzchnię i powinna wygrac to spotkanie.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Wczoraj Fijałki z 0-1 i 8-13 wyciągneły mecz, dziś był ten sam wynik ale się nie udało;) Roger w formie olimpijskiej ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Co taka masowka na berdych?
Lopez wczoraj sporo problemów ze zdrowiem, miesnie brzucha itd, poruszał się jakby był w gorsecie. Wziął medicala i jakieś prochy, dziś może skreczować a i nawet jak będzie sprawny to Berdych i tak faworytem.
 
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
Wczoraj chcialem podziękować , ktoremus z użytkowników za odradzanie grania na Dimitrova, dzieki.
Natomiast dzisiaj chcialem zagrac z tenisa cos takiego a mianowicie : Berdych+Cilic+Karlovic i debel Kubot/Melo . Tutaj raczej nie ma co wyrzucac bynajmniej mi tak sie wydaje . W zanadrzu mialem dorzucic Kolbe z Pouile ale wlasnie chcialem podpytac sie na forum co do tego spotkania co sądzicie?
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
A dla mnie jakoś ten Karlović sieje wątpliwości. Dajmy na to że serwis dziś mu nie będzie funkcjonował to on nie będzie biegał do granych returnów.. ;)
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
A dla mnie jakoś ten Karlović sieje wątpliwości. Dajmy na to że serwis dziś mu nie będzie funkcjonował to on nie będzie biegał do granych returnów.. ;)
Jemu na trawie zawsze serwis funkcjonuje. Będą tie-breaki a tam ma większa szanse ze swoim serwisem ale wiadomo,że nie ma co szaleć w tym meczu ze stawką bo mogą decydować pojedyńcze piłki.
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
A dla mnie jakoś ten Karlović sieje wątpliwości. Dajmy na to że serwis dziś mu nie będzie funkcjonował to on nie będzie biegał do granych returnów.. ;)
I tak za każdym razem = &quot;a nuż Ivo serwis nie będzie siedział&quot;, a potem &quot;o dziwo&quot; siedzi. ????

Nie ten zawodnik, nie ta nawierzchnia, żeby Ivo tu ograć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom