>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
⛔⛔⛔

Pospieszyłem się z tym betem na Amerykanów. Szkoda, seria przerwana, ale jedziemy dalej.

Tutaj nawet nie podjęli walki, zaangażowania to nie widziałem.
Nie pośpieszyłeś się tylko jesteś naiwny jak myślisz że Ci wszystko będzie wchodzić
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa ME U22 + FIVB Haga - Kobiety

Lysytsia/Dashevska vs Weber/Preiml 1 @ 1.40
Carro/Soler vs Klinger/Klinger 1 @ 1.30
Bansley/Wilkerson vs Ukolova/Barsuk 1 @ 1.70

@ 3.09 Dafabet

Trebel spokojnie do gry. Dwa bety przeciwko młodym duetom z Austrii, które nie błyszczą. Oglądałem każdą z tych par i tutaj zarówno Ukrainki jak i tym bardziej Hiszpanki grają siatkówkę lepiej ułożoną, pewniejsze przyjęcie, mniej błędów. Z Hagi natomiast na Kanadyjki. Zbilansowana para, świetna Bansley w defensywie, dobra zagrywka Wilkerson. Rosjanki jak zwykle przeciętne i chwiejne w przyjęciu, rozregulowane w ofensywie.
 
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
Lopez wczoraj ledwo grał bo miał kontuzje miesni brzucha ale dziś wygląda na to,że wszystko ok i lepiej się prezentuje od Berdycha.Mecz 50/50.
Ogladam tez spotkanie i moim zdaniem zasłuzenie Berdych wygrał 1 seta gra po prostu lepiej i tyle. Nie jest to mecz 50/50 po czym mozna zaobserwować poczatek 2 seta, Lopeza ratuuje juz jedynie 1 serwis
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktos jedną rzecz u buków? Dla przykładu wczoraj na Hsieh kurs na wina ok. 2,6 i linia +4,5. Na Lopeza kurs na wina wyższy, a linia ustawiona niżej. Dlaczego?
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Bedene jednak wyszarpał seta Mullerowi i overek siedzi a wydawało się w pewnej chwili,że będzie ciężko dociągnąć przynajmniej do tie-breaka.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktos jedną rzecz u buków? Dla przykładu wczoraj na Hsieh kurs na wina ok. 2,6 i linia +4,5. Na Lopeza kurs na wina wyższy, a linia ustawiona niżej. Dlaczego?
U facetów na trawie o przełamania cieżko szczególnie jak obaj dysponują potęznym serwisem tak jak Lopez z Berdychem.Jedno przełamanie zwykle załatwia seta albo rozstrzygnięcie w tie-breaku.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ogladam tez spotkanie i moim zdaniem zasłuzenie Berdych wygrał 1 seta gra po prostu lepiej i tyle. Nie jest to mecz 50/50 po czym mozna zaobserwować poczatek 2 seta, Lopeza ratuuje juz jedynie 1 serwis
Po pierwszym secie to nie jest już mecz 50/50 ale pierwszy set był bardzo wyrównany.Lopez miał dużo ładnych technicznych zagrań a Berdych sporo mocnych płaskich piłek, co kto lubi.Dalej wszystko otwarte.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
U facetów na trawie o przełamania cieżko szczególnie jak obaj dysponują potęznym serwisem tak jak Lopez z Berdychem.Jedno przełamanie zwykle załatwia seta albo rozstrzygnięcie w tie-breaku.
Żem nie pomyślał, że przecież kobiety są zdecydowanie bardziej skore do przełamywań/odłamywań niż faceci ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom