>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
D 14

dominik_wtk

Użytkownik
Sportowiec to sportowiec, może mieć gorszy dzień i tyle. Janowicz to samo, ma teraz wyniki to już lecą same superlatywy w jego kierunku, a to dalej psychol. Weźcie wy się za sport, a później wymagajcie, bo takie komentarze są żałosne. :zoltakartka:
kto daje janowiczowi superlatywy to daje, nie szanowałem go nigdy za swoje buractwo, począwszy od kłótni i humorów na boisku, skończywszy na jego zachowaniu w łódzkich klubach ;)
 
psychol32 479,2K

psychol32

Użytkownik
Jak Ty się odzywasz prostaku ?
A Ty jak?.
Człowiek nie zdąży się zalogować a już czuć jad jakim jedzie z tego forum. Ciągle wyzywanie zawodników teamów życzenie im raka kości tylko dlatego że jest się pseudotyperem i nie umie wybierać dobrych zdarzeń do zagrania.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
A Ty jak?.
Człowiek nie zdąży się zalogować a już czuć jad jakim jedzie z tego forum. Ciągle wyzywanie zawodników teamów życzenie im raka kości tylko dlatego że jest się pseudotyperem i nie umie wybierać dobrych zdarzeń do zagrania.
Jak ktoś specjalnie odpuszcza to można się w(...)ić, ale jak przegrywa czysto sportowo jak np. wczoraj Struff to nikt po nim nie jechał. A Polacy jeszcze nie przegrali :]
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wytłumacz mi jak można do kogoś kogo się nie zna napisać &quot; morda frajerze &quot; ???
Przecież to język, który mi ciężko komentować.
Rozumiem, że wpis &quot; polaczki coś tam &quot; może irytować, ale trzymajmy kulture. Wszystkim będzie przyjemniej tu przebywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
kto daje janowiczowi superlatywy to daje, nie szanowałem go nigdy za swoje buractwo, począwszy od kłótni i humorów na boisku, skończywszy na jego zachowaniu w łódzkich klubach ;)
Ok, fajnie. Ale powiedz co to ma w tej chwili do rzeczy. Tak samo jak te spamowanie z podśmiechujkami o Polakach. Podaj typ, zapodaj relacje, że można ładować w Ruskich cały hajs czy cokolwiek innego co pomoże wszystkim zainteresowanym. A nie dziecinne posty rzucone w eter i robiący w tej chwili zajebistą *****burzę.
 
psychol32 479,2K

psychol32

Użytkownik
Jak ktoś specjalnie odpuszcza to można się w(...)ić, ale jak przegrywa czysto sportowo jak np. wczoraj Struff to nikt po nim nie jechał. A Polacy jeszcze nie przegrali :]
To nie trzeba grać takich wynalazków jak ITF i tym podobnych. Poza tym trzeba ponosić odpowiedzialność za to co się stawia i porażki przyjmować na klatę
 
psychol32 479,2K

psychol32

Użytkownik
Wytłumacz mi jak można do kogoś kogo się nie zna napisać &quot; morda frajerze &quot; ???
Przecież to język, który mi ciężko komentować.
Rozumiem, że wpis &quot; polaczki coś tam &quot; może irytować, ale trzymajmy kulture. Wszystkim będzie przyjemniej tu przebywać.
Uważam że inteligentny z Ciebie człowiek i powinieneś sam wywnioskować z wpisów tego gościa że na tym forum dla takich jak on nie ma miejsca.
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kolejny dziwny mecz w Lidze Światowej :]
W lidze światowej to dopiero fazę finałowa można stawiać
cała ta runda eliminacyjna to kabaret. W każdym spotkaniu praktycznie jakiś wałek. Odrabianie strat 7pkt to normalka. Co do meczu to jednak przegrać takim składem z taką Rosja u siebie 0:3 to jest wstyd i nie ma się co oszukiwać
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
W lidze światowej to dopiero fazę finałowa można stawiać
cała ta runda eliminacyjna to kabaret. W każdym spotkaniu praktycznie jakiś wałek. Odrabianie strat 7pkt to normalka. Co do meczu to jednak przegrać takim składem z taką Rosja u siebie to jest wstyd i nie ma się co oszukiwać
Dlatego trzeba grać na dogów i sakiewka pełna.
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
Rugby
Salford Red Devils - Wakefield Trinity
Typ: 2(24.5) Kurs: 1.85 Sportingbull
Do przerwy 20:0.Próbuje na gości.Niedawno pokonali Salford u nich wię nie widze tu aż takiego pogromu.W drugiej części powinni się ogarnąć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom