>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
Dla mnie lepiej żeby jednak jutro zaczęli dopiero grać, trochę te korty przeschną i Isnerowi bedzie się lepiej serwowalo ????
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siata plażowa na 19:00
Bieneck/Schneider vs Sweat/S.Ross 1 @ 2.10 Dafabet






Muszę przyznać, że Niemki grają tutaj rewelacyjny turniej. Oglądałem dwa spotkania ćwierćfinałowe i zdecydowanie lepsze wrażenie zrobiła właśnie ta para. Obie zawodniczki mają bardzo solidne warunki fizyczne, są dobrze zbudowane. Spory zasięg w ataku i w grze na siatce. Co ważne przyjmują tutaj bardzo pewnie. Spokojnie rozgrywają akcje i w samym ataku potrafią jak trzeba uderzyć mocno lub poszukać zagrań technicznych. Z kolei ich rywalki awansowały do półfinału tylko i wyłącznie przez głupotę innych Niemek Borger/Kozuch. Słów na żenującą grę Gośki Kozuch brakuje. Jak na razie to jej przejście z hali na piasek pozostawia wiele do życzenia. Nie oszukujmy się, bo właśnie dzięki niej Amerykanki wyszły z trudnej sytuacji. Pierwszy set przegrały, w drugim zaczęły od stanu 1-5 i nagle mecz się odwrócił. Co lepsze nie było to spowodowane ich nagłą świetną dyspozycją, a raczej nieudolnością Niemek z Kozuch na czele. Mecz stał na niskim poziomie, sporo błędów z obu stron. Gdzie widzę przewagę pary Bieneck/Schneider? Przede wszystkim w takim schemacie kiedy one będą serwowały w niską Sweat zmuszając ją do ataku. Amerykanka będzie miała spore kłopoty w ofensywie. Tym bardziej, że gra na linii blok-obrona o niemieckiej dwójki może się podobać. Druga ważna rzecz to fakt, że Summer Ross również nie błyszczy. W przyjęciu jak zwykle niestabilna, te wystawy piłek też często przynajmniej sprzed ekranu wydają się często niedokładne, zbyt bliskie siatki. Niemki grają tutaj niesamowicie powtarzalnie, konsekwentnie realizują swój plan taktyczny, są bardzo rzetelne w swojej pierwszej akcji. Forma po ich stronie, rankiem też wyglądały o wiele lepiej i po takim kursie warto pójść w stronę doga. Tym bardziej, że tutaj szanse na powodzenie typu są duże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lobot 644

lobot

Użytkownik
Mam info z pierwszej ręki, że kibole widzewa wjebali się do szatni piłkarzy i nakaz jest ze maja to przegrać. Wjazd gruby na drwęce.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Nie rozumiem czemu narzekacie na deszcz na RG, a to ostrzeganie że przez deszcz mecze się odwracają...no poprostu dzieci
Nie ma nic lepszego jak mokre korty na RG, bo niektórzy nie potrafią grać na błocie
Na RG zawsze czekam na taką pogodę i Agnieszkę Radwańska
Rok temu Pironkova, ten rok Cornet....$$$$$
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Chłopie jak mówie to mówie. Dużą kasę poza tym postawili, drwęca to bierze ????
A później o tak fajnej sytuacji za którą grozi minimum 10 lat więzienia albo i 25 grzecznie dostałeś telefon aby to obstawiać. Obudź się i wyjdź do ludzi...
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Pojawia sie jakis chomik i chyba wszystkie rozumy pozjadal ;)
Kolego zjedz snickersa bo gwiazdorzysz
e; Polonia poki co 1-1 ????
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Ostatni wpis i nie przeszkadzam
Ja tu nic do nikogo nie mam, szanuję to forum a przede wszystkim społeczność tego forum i każdemu życzę dobrze
Dlatego
Napisałem do kolegi po jaki gwint podaje kursy buka 1x... który jest zwykła piramidą, aktualnie nie wypłacalna, chce nieświadomie &quot;pomóc&quot; wydoić braci z forum
?
Edit
Co lepsze ten buk ma wszystko zapisane w regulaminie. Oni przez dwa miesiące chcą Codziennie otrzymywać nowe dokumenty i pozbawić człowieka godności i w pewien sposób bezpieczeństwa. Otrzymanie kredytu w polskim banku na 1mln pln nie wymaga takiej weryfikacji.. jak ten buk
A później chcą paczkę do Zwiazku Radzieckiego
Tal,tak wiem wy tam gracie i jesteście zajebi.. zadowoleni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom