>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Jak u siebie jak turniej we Włoszech
Właśnie miałem się poprawić. Bądź, co bądź sporo kibiców z Iranu, jak na ten kraj. To miał być dodatek. Na pewno nie czują większej presji, kurs spore value. Można też próbować handi na punkty czy sety.
@ Myślę, że to Polska taka dobra. Poza tym mecz towarzyski, więc jednak różnica.
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Właśnie miałem się poprawić. Bądź, co bądź sporo kibiców z Iranu, jak na ten kraj. To miał być dodatek. Na pewno nie czują większej presji, kurs spore value. Można też próbować handi na punkty czy sety.
Nie dadzą rady. Brazylia po wczorajszej przegranej dzisiaj się odbije . Jak seta ugrają to będzie dobrze
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Właśnie miałem się poprawić. Bądź, co bądź sporo kibiców z Iranu, jak na ten kraj. To miał być dodatek. Na pewno nie czują większej presji, kurs spore value. Można też próbować handi na punkty czy sety.

@ Myślę, że to Polska taka dobra. Poza tym mecz towarzyski, więc jednak różnica.
Wczoraj przegrali z Włochami 0:3 którzy nie grają w najmocniejszym składzie.
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Ut
Właśnie ugrali. 3.6 na Iran, więcej po wygraniu seta niż przed. Jak chcesz to wal Brazylie 3:1.
Ja osobiście pograłem +11,5 na Iran.
Nie wiedziałem że już grają. Nie gram siatki poza tym sporo kasy pomrożonej przez RG
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Isner pewnie ma małe szanse na zwycięstwo, ale zamyka mi taki fajny kupon i weszła Cornet +1.5seta i Verdasco +1.5 seta i Anderson i zostaje Isner...

????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom