>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Ut

Nie wiedziałem że już grają. Nie gram siatki poza tym sporo kasy pomrożonej przez RG
Staram się sugerować przede wszystkim, tego co dyktuje boisko, a nie mecze i mecze, bo na logikę to nie wyjdziesz na plus.

To paczaj na pogodę, nienawidzę mrozić kasy i jeszcze na tenisie, bo po przerwie różne cuda się zdarzają. Francuzy na imigrantów mają, a na zadaszone korty ich nie stać.
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
Staram się sugerować przede wszystkim, tego co dyktuje boisko, a nie mecze i mecze, bo na logikę to nie wyjdziesz na plus.

To paczaj na pogodę, nienawidzę mrozić kasy i jeszcze na tenisie, bo po przerwie różne cuda się zdarzają. Francuzy na imigrantów mają, a na zadaszone korty ich nie stać.
Patrzyłem. Wczoraj miało od południa padać, a cały dzień przetrzymało. Dzisiaj podobnie a dopiero teraz zaczęło. Może jeszcze wznowią
 
cheetos00710 191

cheetos00710

Użytkownik
Dlatego stawiałem pre
P.S Łęczna też by wczoraj siadła gdyby nie te race na boisku
Wczoraj Arka, Dziś ŁKS, może jescze Radomiak
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Staram się sugerować przede wszystkim, tego co dyktuje boisko, a nie mecze i mecze, bo na logikę to nie wyjdziesz na plus.

To paczaj na pogodę, nienawidzę mrozić kasy i jeszcze na tenisie, bo po przerwie różne cuda się zdarzają. Francuzy na imigrantów mają, a na zadaszone korty ich nie stać.
&quot;Nie mają piniedzy na dachy....&quot; parsknelem ze śmiechu.. A po drugie pieniądze są na wszystko, a nie tylko na imigrantów, akcja z przybyszami z Afryki ma drugie dno, zapewne ciężko coś załapać o czym nie mówią w &quot;prawdziwej tv&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom