>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
juras333 802

juras333

Użytkownik
Rozumiem, ze w swoich typach kierujesz się ogólna zasadą sprawiedliwości. Nie stawiałem w trakcie meczu tylko przed tajem. Chary jest dla mnie lepszy na serwisie i jak mi piszesz, że to zupełnie normalne. 2:5 --&gt; 7:5 To mnie krew zalewa, bo idąc twoją zasadą to mogę komentować każdy twój przegrany typ w stylu &quot;To zupełnie normalne, tak się zawsze może zdążyć&quot; Przegrałem kasę i irytuje mnie taki komentarz. Tyle...
przegrales kase, jestes zirytowany i nadinterpretujesz moje wypowiedzi. nie chce mi sie dalej ciagnac dyskusji, bo i tak bedziesz mi wpieral cos, czego nie napisalem. tym bardziej tutaj szkoda robic spamu.
 
D 0

dutra

Gość
MLB 19:35
Washington Nationals -1.5 @2.28
&lt;s&gt;coś chyba napierniczone ze starterami jest i źle podają, w każdym razie powinno pójść łatwo - teoretycznie :cool:
&lt;/s&gt;
W game 2 jest dużo większa przewaga miotacza ale zostaje przy swoim choć będzie ciut trudniej niż dzisiaj w nocy.
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
&quot;a co jest przewaga 1 minibreaka. zresztą z przebiegu całego spotkania całkowicie sprawiedliwe rozstrzygnięcie&quot; - Moja nadinterpretacja...
Idz sie wysikaj bo az nie idzie czytac tych Twoich zali. Masz pretensje do innych ze nie wszedl Tobie typ .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 146743

Gość
Legia łądnie ich cisnie jak do tej pory Termalika nie zagroziła dla Legii zato Legia prawie caly czas na ich połowie dlatego próbuje taki typ maja jeszcze 15&#39;
Legia strzeli 3 bramke w 1 połowie @2.80 (za drobniej )
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Czy ktoś dzisiaj węszy wygraną Juventusu ? Roma bez Dzeko, więc duże osłabienie w ataku, do tego nie będzie Strootmana i prawdopodobnie Nainggolana...
 
5567 719

5567

Użytkownik
Czy ktoś dzisiaj węszy wygraną Juventusu ? Roma bez Dzeko, więc duże osłabienie w ataku, do tego nie będzie Strootmana i prawdopodobnie Nainggolana...
Mateusz Święcicki węszy wygraną Juve. Podczas meczu Napoli o tym mówił. Z ciekawości sprawdziłem kurs i jest prawie @3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom