>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
W StSie jest zdarzenie czy drużyna grająca w osłabieniu zdobędzie gola. Chodzi oczywiście o mś w hokeju, kurs na NIE to 1,10 wczoraj było 1,15 na każde spotkanie a przed wczoraj nawet 1,3 i to są pewniaki bo jeszcze się nie zdarzyło żeby któraś drużyna zdobyła tak gola
co za bzdury piszesz. Francja strzeliła tak bramkę z Szwajcarią, USA również - bodajże z Włochami. to tylko z tych meczów, które oglądałem.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Dobrą masz wiedzę. Jednak gdy ktoś gra grubo to szuka pewniejszych value a nie kursów 3 z kosmosów. Zresztą niebawem zobaczycie ????
Jak dla mnie to value bylo w kursie ze Nadal wygra caly turniej w Madrycie ???? wyjechałem w to grubo i mam nadzieje ze za 30min będę mógł księgowość ten zakład ???? nastepnie udam sie po cały karton lodow &quot;kaktus&quot; bo bardzo je lubie a i pogoda dopisuje hahaha ????
 
D 0

dutra

Gość
Jak dla mnie to value bylo w kursie ze Nadal wygra caly turniej w Madrycie ???? wyjechałem w to grubo i mam nadzieje ze za 30min będę mógł księgowość ten zakład ???? nastepnie udam sie po cały karton lodow &quot;katus&quot; bo bardzo je lubie a i pogoda dopisuje hahaha ????
:spokodfhgfh:
 
5567 719

5567

Użytkownik
Jak dla mnie to value bylo w kursie ze Nadal wygra caly turniej w Madrycie ???? wyjechałem w to grubo i mam nadzieje ze za 30min będę mógł księgowość ten zakład ???? nastepnie udam sie po cały karton lodow &quot;katus&quot; bo bardzo je lubie a i pogoda dopisuje hahaha ????
Nie wiem czy wiesz, ale jedzenie lodów jest najzdrowsze zimą. Gratki za kurs, super, ze weszlo Ci. Zdrówka życzę ????
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Te strzały na jakim buku?
totolotek. niestety mecze już się zaczęły, ale polecam na przyszłość obserwować bo fajne linie można złapać. na tych mistrzostwach gram właśnie same undery i z 7 takich typów tylko 2 nie weszły. W NHL też jest zakład na liczbę strzałoów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom