>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
juras333 802

juras333

Użytkownik
5 punktów z rzędu w tiebreaku. A no rzeczywiste normalna sytuacja w męskim tenisie. Sprawiedliwe rozstrzygnięcie. Bez sensu, że na to nie wpadłem i że podałem typ. Trzeba było stawiać przy 2:5 na Tiafoe... Głupi ja
ale nie kumam Cię po co zaraz te złośliwości? chwilę przed tym z *2:1 dla tiafoe zrobiło się 2:5* dla francuza, zdarzają się takie rzeczy. niech będzie, że po frajersku chardy to oddał, ale nie wiem czy oglądałeś cały mecz, bo ja tak i moim zdaniem tiafoe był po prostu zawodnikiem lepszym i nawet wcześniej miał meczowe przy stanie 5:4 . dlatego też napisałem że z przebiegu całego meczu końcowy wynik sprawiedliwy.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
5 punktów z rzędu w tiebreaku. A no rzeczywiste normalna sytuacja w męskim tenisie. Sprawiedliwe rozstrzygnięcie. Bez sensu, że na to nie wpadłem i że podałem typ. Trzeba było stawiać przy 2:5 na Tiafoe... Głupi ja
Nie masz, co się wkurzać. Też, jak zobaczyłem twój post pomyślałem, że pogranie ponad po kursie 2 Chardyego jest dobrym pomysłem. Bardziej mi chodziło o to, że Tiafoe miał dwie PM i jest zawodnikiem, który prędzej jest w stanie się zagotować, a Francuza stawiałem w roli takiego, który właśnie mając 5:2 w TB nie będzie miał problemów ze skończeniem meczu. Pomyłka sroga, jak widać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom