>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
to moze przeliteruje : NIE GRA SIE KURSOW PONIZEJ 1.8, wiec wybacz ale nie przekonasz mnie do kursow 1.1,magicznych 1.36, czy nawet 1.58. Boston +4.5HT za 1.9 mi nie weszlo, ale weszlo mi przed chwila Guarama @+2.20 jak bylo 2 min do konca, i byl remis. Gospodarze rzucili za 3 i kurs na moich zrobil sie cos 4 a wiec 1.25 na gospodarzy. Moi zrobili 6:0 run, w tym ostatnia trojka na beat the buzzer. Inny przyklad? pogralem Quilmes ze wygra HT @ 1.80, w 1szej kwarcie zrobili 25:21, pozniej zrobilo sie 31:33..bylo nawet 31:37...kurs na moj typ byl 10.25 na bet365 a wiec piekne 1.0625 na &quot;pewniakow&quot; ze wygraja HTbo przeciez kursik 1.0625. Nie dosc ze gospodarze(kurs w pre 1.34) to zrobili z 21:25 na 37:31...chyba 3 min do konca byly. Chcesz wiedziec jaki wynik do przerwy? 41:38 hehe i tez trojeczka na koniec HT. 10.25 kurs zrobil 10:1 run i komus petarda na 1.06 poszla z dymem.Wiesz jaki aspekt psycziny tego? Quilmes wygralo meczyk 90:79...Takich przykladow mam sporo i sporo, ale dopiero zrozumiesz jak przejebiesz na jakims 1.36 ???? . Mam nadzieje ze sie wczesniej opamietasz a tymczasem gratuluje 1.58:p
Pozdro
P.S. Powiesz ze raz na jakis czas Ci nie wpadnie 1.58 i bedzie dobrze, ale pamietaj ze &quot;czarne serie&quot; hazardzistow wlasnie zaczynaja sie od wlasnie takich &quot;pewek&quot; gdzie niby mialo wejsc a nie weszlo, i przez nerwy bedziesz stawial wieksza sume na jeszcze mniejszy kurs zeby szybko odrobic, a czarna serie bedzie trwac i trwac...Pamietaj ze bukmacher potrzebuje tylko jedna taka serie, potrzebuje jeden taki kirs 1.36 na ktorym przegrasz zebys przegral polowe bankrolu lub wiecej ???? Tylko jedna czarna seria wystarczy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
Ale to, że Ty nie grasz kursow ponizej 1,8 to nie znaczy, że NIE GRA SIE KURSÓW PONIZEJ 1,8 i ze nie da sie na nich zarobic. Nie posiadles jakiejs tajemnej wiedzy, &quot;Twój&quot; sposob obstawiania jak widac nie jest jedynym skutecznym. Jak obstawiasz jakies podworkowe ligi i druzyny typu Quilmes to sie nie dziw ze nie wchodza. Gdybym nie znal sie na NBA to wogole bym jej nie gral nawet jakby kurs na Wizards byl @4. Podstawą jest nie granie rzeczy o ktorych nie masz pojecia, ja ogladam NBA dziennie po kilka h i mysle ze ogladanie spotkan i wyciaganie wnioskow jest najlepszym sposobem obstawiania i zaden excel itp nie zastapi znajomosci tematu. Przegralem nie raz kursy &lt;1,50, ale to nie znaczy ze mam przestac je grac to dalej jest wygrana połowy stawki i uwierz, ze tak tez da sie zarabiac. Wejdz do dzialu NBA czy do typow dnia i zobacz jaka mam skutecznosc w NBA, nie mowiac ze duza czesc moich typow to ako o kursach@3 czy @4 i nie potrzebuje do tego żadnego excela. Sztuka to odpowiednie selekcja i stawkowanie typow, nie mozna patrzec tylko na kursy. Dostrzegam value gram, czasem lepiej zagrac po kursie 1,5 niz 2,5., lepiej wygrac 5 dych niz przegrac 100 po wyzszym kursie. A kursow 1,3 czy juz w ogole 1,06 nie stawiam bo to chyba kazdy wie kto siedzi w tym ze nie tedy droga, nie trzeba tego specjalnie tlumaczyc. Ale @1,5, jesli jestem przekonany ze wejdzie, czemu nie, jesli mi wchodzi &gt;66% te typy to czemu nie?? Tyle
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
haha co, Wall ma 20 punktów, 3 minuty do końca 3 kwarty i jeszcze cała 4 a over 26.5 punktów za 3.42? ????
Ehh szkoda, już odpoczywał całą 4 kwartę. Zabrakło 3 punktów :/
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
Jeśli kogos ponosza nerwy i ma jakies dzikie checi odegrania sie, dziala nieracjonalnie, zwieksza stawki, jednoczesnie za wszelka cene grajac wieksze pewniaki o nizszych kursach to nie powinien sie brac za bukmacherke. To jest sport dla ludzi silnych psychicznie i lepiej pojsc na dwor sie przejsc albo nawet sie najebac jak szpadel na poprawe humoru jak nie idzie niz koniecznie sie odgrywac tego samego dnia.Simple as that. A z tymi czarnymi seriami to akurat sie zgadzam w 100% sam kiedys przez to przechodzilem ale juz sie wyleczylem, staram sie nie stawiac wiecej niz 5 typow dziennie nawet jak dobrze idzie i gram tylko to gdzie widze potencjalny zysk a nie byle co na szybko byle sie odegrac.
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
@Up eh nie rozumiesz, wiec szkoda gadki. Kurs 1.58 Ci &quot;wszedl&quot; i teraz zadne rozsadne rozwazania Ci nie pomoga wiec odpuszcze:p
Pytanie do Ciebie ATP_Open nie gram kursow 1,30 czy tak jak mowiles 1,06, taki mój prog to 1,40, ale to tez się rzadko zdarza. Prosze podaj mi przeciwskazania do obstawiania typow @1,5 jesli wchodzą mi ze skutecznoscia &gt;66%?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
A wiec jaki sens grac 1.58, jak moznabylo pograc wash -6.5 @ 2.10? Czyz az taka pewnosc i petarda ze musza wygrac nie jest warta 7 punktow? Juz kiedys byl sporo to i value, i pisalem ze value jest definiowane na podstawie handicapu. Jakim cudem widziales mega value w 1.58 na Wizards, a nie widziales value na -5.5 @ 1.9?? Jesli odpowiedz brzmi ze -5.5 to na styk...to na styk oznacza ze wynik bedzie sie krecil w granicach 5-6 punktow. Jesli bedzie wynik zakonczylby sie 3 pktami roznicy, to oznacza ze trafiles kurs 1.58 a nie value, bo value nie moglo byc przy roznicy 3 pkt. Wielu tutaj mysli ze value polega na magicznym obliczeniu p*k&gt;1, a nie rozumia jak dziala handicap i value. Handicap i prawdopodobienstwo idzie w parze i jest niezmienne. Np teraz na Gsw jest kurs 1.05....i handicap -13.5. Teraz znajdz inny mecz gdziekolwiek w kosza z kursem 1.05 i moge Cie zapewnic ze handi bedzie -13.5 bo tak dziala matematyka.
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
A wiec jaki sens grac 1.58, jak moznabylo pograc wash -6.5 @ 2.10? Czyz az taka pewnosc i petarda ze musza wygrac nie jest warta 7 punktow? Juz kiedys byl sporo to i value, i pisalem ze value jest definiowane na podstawie handicapu. Jakim cudem widziales mega value w 1.58 na Wizards, a nie widziales value na -5.5 @ 1.9?? Jesli odpowiedz brzmi ze -5.5 to na styk...to na styk oznacza ze wynik bedzie sie krecil w granicach 5-6 punktow. Jesli bedzie wynik zakonczylby sie 3 pktami roznicy, to oznacza ze trafiles kurs 1.58 a nie value, bo value nie moglo byc przy roznicy 3 pkt. Wielu tutaj mysli ze value polega na magicznym obliczeniu p*k&gt;1, a nie rozumia jak dziala handicap i value. Handicap i prawdopodobienstwo idzie w parze i jest niezmienne. Np teraz na Gsw jest kurs 1.05....i handicap -13.5. Teraz znajdz inny mecz gdziekolwiek w kosza z kursem 1.05 i moge Cie zapewnic ze handi bedzie -13.5.
Jak bys wszedl to działu NBA to bys widzial, ze obstawialem takze Wizards -4,5 po kursie 1,85, ktorego osobiscie pogralem i widzialem w nim value... Nie wierzysz to wejdz, sprawdz. Tutaj podawalem typ jako pewniak dla innych to też chcialem zeby to byl tzw.&quot;pewniak&quot;, zeby potem nie bylo ze Wiz akurat wygraja 4-ma. Wiekszosc moich typow to sa kursy &gt;2 btw....
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
http://www.wyniki.com/mecz/lKVUrtLA/#zestawienie-kursow;handicap-azjat;koniec-po-dogrywce
kurs 1.07 i sprawdz sobie handicap ???? Kurs jest zalezny od handicapu a nie odwrotnie.
tak, zgadzam sie, gdzie napisalem inaczej? Przeciez pisze Ci ze wiekszosc moich typow to kursy &gt;2 wiec w czym problem? Czasem gram kursy 1,5 czy 1,6 jak dzis, ale nie jest to za czeste, ponawiam pytanie podaj mi przeciwskazania do obstawiania kursow &gt;1,5 jesli wchodza mi ze skutecznoscia &gt;66%? Moze gdybym akurat te typy gral z handi po kursach @2 to skutecznosc spadla by mi &lt;50%? Thats my point.
I ok rozumiem nie grasz typow @1,5, ale przede wszystkim dlaczego Ty nie pograles tego Wizz z handi, tylko Boston? Mozesz miec poprawna metodologie, a skutecznosc 0%.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
o to ze po co grac kurs 1.5 jesli mozesz grac 1.9? Pytanie i tak jest jedno, ogarna czy nie ogarna handicap? Jesli ogarna to gramy handi po 1.9. Jesli nie ogarna handicapu to znaczy ze do konca meczu bedziesz mial nerwowke bo kurs 1.5 to -4.5 handicap, a wynik spotkania na minute przed koncem dajmy na to 82:80...gdzie 82 to Ci z kursem 1.5 na ktorych postawiles. A wiec pytanie, warte jest ryzykowanie nerwow i ciezko zarobionych pieniedzy dla nerwow do ostatniej pilki, tylko zeby wygrac polowe stawki? Przy wyniku 82:80, i minuta do konca ja tez mam nerwy, bo zeby pokryc moje 1.9 to musza rzucic za 3(85:80, handicap -4.5). Niby oboje sie ekacytujemy do konca, tylko ze ja gram o profit 90% a Ty o 50%. Tutaj jest wiedza odnosnie value, bo roznica jest 40%,i na dluzsza mete jest miazdzaca przewaga. Dlatego zawodowcy graja w Pinnacle i bija sie o kazdy punkt w kursie, bo jest roznica po miedzy 1.83 w bet365 vs 1 95 w Pinnacle na dokladnie to samo zdarzenie, a wiec jaki sens jest grac 1.83? Thats the point. Ze juz nie wspomne o zanizanych kursach, ustawkach itp. Ludzie popadaja w czarna serie dlatego bo im 1.2, 1.3 czy inny kursowo podobny typ nie wejdzie czy to w singlu, dublu czy w tasiemcu. Osoba grajaca kursy 2+ nie wpada w tilt, gra rozwazniej. Ile to razy buki wystawiaja 1.36 kurs tylko dlatego zeby komus zepsuc singla i wprowadzic w zaklopotanie. Ile jest bukow, pewnie z 80+ jak nie wiecej, i wszyscy trzymaja sie kursu 1.36 tylko z tego powodu. Myslisz ze na 80+ bukmacherow ktorys z oddsmakerow nie wie ze kurs 1.36 jest zle wystawiony, ale zostawiaja taki kurs bo nie moze byc duza rozbieznosc bo tworza sie surebety, valuebety itp. Wyobraz sobie ze np Pinnacle zarzadza cala reszta, wystawia kursy i mowi do calej reszty: Panowie Bet365, Unibet i cala reszta, wystawiamy kurs 1.36 i niech wszyscy trzymaja sie tego kursu chociaz wiemy ze wasi oddsmakerzy szacuja to spotkakanie na 1.9 vs 1.9.Rozumiemy ze wtedy jest value dla tych co pograja kurs 3(bo mecz 50/50, ale z naszego algorytmu klienta(know your player) wynika ze Kamil7600 i 80% naszych graczy jesli widza kurs 1.36 to dodaja go do kuponu). Tak to wyglada w wiekszosci. No nic, ja wracam do meczu gsw bo dosc na dzisiaj pisania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
1 etap H2H, Giro dItalia 2017 - Piątek 05.05.2017
Nibali V. - Quintana N.
kto lepszy?
Typ: Nibali V. 1.80✅
Sbaragli K. - Bauhaus P.
kto lepszy?
Typ: Sbaragli K. 1.42✅
Modolo S. - Nizzolo G.
kto lepszy?
Typ: Modolo S. 1.70⛔
Ewan C. - Greipel A.
kto lepszy?
Typ: Ewan C. 1.70✅
AKO 7.39 STS⛔
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
A to Travaglia słaby? Chyba nie ma tutaj zdecydowanego faworyta, ale lekkie value chyba jest.
Edit. W drugim meczu Bolleli gra z Balazsem. 2,95 na tego drugiego i nie widzę przeszkód, żeby mógł sprawić kolejną niespodziankę po wyeliminowaniu Rosola z turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom