>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
*****, starterem w Bostonie jest Gerald fuckin Green, czego Wy sie tu spodziewacie? moglem dac też 1 kwarte bo lepszy kurs, ale spoko wejdzie i mecz
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Raczej nie będzie mały wyniczek będzie ja się martwie o 2,5 Senegal
Erie 2-0 hokej nie zawodzi jak widze ,ale Plażowa coś słabo
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
*****, starterem w Bostonie jest Gerald fuckin Green, czego Wy sie tu spodziewacie? moglem dac też 1 kwarte bo lepszy kurs, ale spoko wejdzie i mecz
spokojnie. Narazie WW wygrywa tylko przez glupie bledy Bostonu.
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
spokojnie. Narazie WW wygrywa tylko przez glupie bledy Bostonu.
29:12, a Ty tu chciales 1,9 na Washington? litosci... ofensywa Celtów bez dobrej gry IT nie istnieje. trzeci raz juz takiej przewagi nie roztrwonia, nie u siebie, a IT nie bedzie w kazdym meczu walic 50 pts. Mahinmi mial nie grac, a jednak gra, kolejna przewaga WW, Marcin bedzie mial solidnego zmiennika, ktory da mu odpoczać.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Na razie powtórka z dwóch poprzednich spotkań. Życzę Waszyngtonowi aby to była ostatnia rzecz łącząca to spotkanie z tamtymi ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobranoc trza się wyspać przed Mś w hokeju
mIŁEGO WIECZORKA ,szkoda senegalu 2,5 trudno nie weszło i się nie gniewam ,nie wszystko wejdzie
dobranoc wszystkim i dzięki za rozmowe
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
Wall jest tak nabuzowany ze rozpierdoli kurdupla i cale Celtics, +22 po 1 kwarcie, nie wierze ze to oddadza, u siebie to inna druzyna i graja na takiej kurwicy ze to jest az piekne. i nawet ławka WW cos gra Bogdanovic 3/3 za 3 ????
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
wiem wiem, mi tego mowic nie musisz akurat po prostu ławka Wizards do tej pory byla zalosna, ale sie przebudza, na papierze to nie jest tak zle, Bogdan, Jennings przeciez tez jak na zmiennika to dobry roles no i Mahinmi wrocil to bardzo pomoze pod koszem i odciazy Marcinka, dziwne bo na flashscore caly czas jest ze Mahinmi dzis nie gra
ja pierdole Oubre to idiota sa +21, idzie z gorki, to teraz go wyjebia i oslabia lawke, zmaiast sie cieszyc ze wymusil faul w ataku, ehhhhh, Olynyk typowa piczka koels o glowe wyzszy, masowo tez wiekszy a padl jak kawka, to PO tu jest walka nie zawieszajcie go ????
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Ale Oubre to jest pieprzony pajac XD wygląd 17 latka, umysł dresa albo 15 latka. Niech go zawieszą do końca PO bo nie mogę na niego patrzeć
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
w sumie i tak niewielka strata, huja gra w tej serii, ale szlo zajebiscie, a taka przerwa moze ich wybic z rytmu, ten idiota moze skomplikowac ten mecz plus pewnie wolne dla Bostonu, lawka Wizz sie znowu skurczyla
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
Mam nadzieję że to pokaże władzom Wizards żeby się pozbyć tego pajaca
koles jest na rookie kontrakcie i jest sophomore, dopiero drugi rok w lidze, jeszcze 2 lata sie Wizz co najmniej z nim pomecza. ale poki co ta przerwa nie wplynela zle na druzyne, jesli to Bostonowi nie pomoze to juz chyba nic
ale Porter pieknie niszczy na poscie Thomasa, 7/7 Otto pieknie, Wizz graja madrze wykorzystuja slabosc Thomasa w defensywie a Porter z ta przewaga wzrostu i kilogramow robi go jak chce
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
sedziowie gwizdza pod Wizards jak tylko sie da, nawet Komentatorzy nie wiedza dlaczego sedzia zalicza 2 pkt dla Wall jak Gortat rzucil hehe
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
sedziowie gwizdza pod Wizards jak tylko sie da, nawet Komentatorzy nie wiedza dlaczego sedzia zalicza 2 pkt dla Wall jak Gortat rzucil hehe
tak, tak, zawsze Ci &quot;nasi&quot; sa poszkodowani, a Olynyk to nie przyflopowal jak panienka? koles o glowe nizszy i 20 kg lzejszy a ten padl jak razony piorunem, 2 wolne i zawieszenie Oubre, liga sie robi soft. Gortat i tak by to dobil, jesli niei bylo goaltending
juz wiesz dlaczego kurs na Wizards nie byl 1,9, gdyby tak bylo to bym byl dawno bogaty
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
@Up eh nie rozumiesz, wiec szkoda gadki. Kurs 1.58 Ci &quot;wszedl&quot; i teraz zadne rozsadne rozwazania Ci nie pomoga wiec odpuszcze:p
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
@Up eh nie rozumiesz, wiec szkoda gadki. Kurs 1.58 Ci &quot;wszedl&quot; i teraz zadne rozsadne rozwazania Ci nie pomoga wiec odpuszcze:p
nie to Ty nie rozumiesz, ze ten zaklad to byl value i ze kurs na Wizards powinien byc w granicach 1,3-1,4 a nie 1,5-1,6, wylozylem Ci zreszta wszystko kawa na lawe wczesniej, podalem mase argumentow dlaczego Boston dzis przegra, dziwne ze nie umiesz sie przyznac do bledu, jak cos obstawiasz to trzeba sie na tym znac, proponuje mniej excela, wiecej ogladania spotkan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom