>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ja tez mam brazylia zw w regulaminie i -1 czyli zwrot jak wygrają 1 to i tak dobrze
dzięki Luki za typka ????
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
cale szczescie weszlo, ale ostatni raz gram beach soccera,, toć to loteria większa niz kobiecy tenis, ulozenie piachu decyduje czesto o wyniku, patologia ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
emocje byly , ale wygrala Brazylia !!!
o 0.30 nasteny mecz !!!
Szwajcaria vs Iran
Obie druzyny maja podobne szanse na awans . Nie prezentuja na tych mistrzostwach jakiejs szegolnej formy . Moim zdaniem obie druzyny bedą graly uwaznie w defensywie w 1 tercji . Beda uwazaly , zeby niepotrzebnie nie faulowac blisko bramki itp.
under 3,5 goli w 1 tercji kurs 1,43
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Jakie są szanse ze Senegal strzeli przynajmniej 3 gole?
duze szanse :
Senegal vs Wlochy

Bardzo ciekawy pojedynek. Zmierzy sie mistrz Afryki z groznymi Wlochami . Faworytem bukmacherow są Wlosi , ale Senegal bedzie walczyl w tym meczu i strzeli kilka bramek. Senegal ma silnych , wysokich zawodnikow i gra bardzo ofensywnie . Wlosie rowniez graja ofensywnie i traca sporo bramek.

over 7,5 kurs 1,38 / over 8,5 kurs 1,66
Senegal over 2,5 kurs 1,4 / Senegal over 3,5 kurs 1,77
Senegal +3,5 kurs 1,41
Senegal over 0,5 goli w 1 tercji kurs 1,41
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
ludzie stawiajcie na Wizards @1,50 albo @1,58 jesli ktos sie nie boi dogrywki, biore na klate ten mecz, stawka 10/10, stawiam swoja reputacje i wiedze zdobyta na koszykowce na szali, ale ***** Wizards musza dzis wygrac, jak przegraja to bedzie chyba moj ostatni typ podany na forum i go odszczekam
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
kamil7600, przekonałeś mnie.
Koszykówka to jedyna dyscyplina, w której w całości kieruję się zdaniem forum, więc i rzadko gram
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
ludzie stawiajcie na Wizards @1,50 albo @1,58 jesli ktos sie nie boi dogrywki, biore na klate ten mecz, stawka 10/10, stawiam swoja reputacje i wiedze zdobyta na koszykowce na szali, ale ***** Wizards musza dzis wygrac, jak przegraja to bedzie chyba moj ostatni typ podany na forum i go odszczekam
Nie trolluj siebie i innych. Jeżeli Morris się nie ogarnie i złapie szybkie faule to nikt nie powstrzyma Thomasa. Co prawda Wizards bardzo dobrze grali w sezonie u siebie, ale pre ja bym tutaj nie wjeżdżał bo różne rzeczy się mogą dziać. Wizards mają wielke problemy z faulami i jak szybko będzie musiał wchodzić drugi unit, zwłaszcza za Markieffa to nie będzie tak kolorowo. Ja czekam na rozwój meczu, też widzę zwycięstwo Wizards, ale póki co za dużo jest czynników które mogą zadecydować o ich porażce
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
ludzie stawiajcie na Wizards @1,50 albo @1,58 jesli ktos sie nie boi dogrywki, biore na klate ten mecz, stawka 10/10, stawiam swoja reputacje i wiedze zdobyta na koszykowce na szali, ale ***** Wizards musza dzis wygrac, jak przegraja to bedzie chyba moj ostatni typ podany na forum i go odszczekam
Ja bym taki pewny nie był, po tych dwóch meczach w Bostonie,z których każdy mieli duże szanse wygrać, psycha może zrobić fikołka.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Pograłem Senegal 2,5 1.40 overek stzrelą 3 gole to dobrze dzięki za typka ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja dodam tylko ze nigdy nikt nic nie musi.
https://youtu.be/Kd3A7ODxhTU Dla tych co nie ogladali, to polecam ten krotki filmik/wywiad to zrozumia co niektorzy ze nie gra sie kursow 1.3, 1.5 itp. Takie kursy sa mega zanizone z wielu powodow. O jednym z nich opowiada gosciu.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dabel z Copa Libert..
The Strongest- Sporting
Zamora- Guarani
W obu spotkaniach powyżej 2,5 bramki.
Kurs 2.70
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Goby cruz powinno wygrac u siebie jak tam pykli 2-1 czy lepiej overka dać ,ale się boje
Santos nie tykam bo 1 mecz 0-0
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Goby cruz powinno wygrac u siebie jak tam pykli 2-1 czy lepiej overka dać ,ale się boje
Santos nie tykam bo 1 mecz 0-0
Ostatni mecz pomiędzy The Strongest-Cristal był 0:0,ale The Strongest u siebie na 0:0 raczej nie zagra.
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
Ja dodam tylko ze nigdy nikt nic nie musi.
https://youtu.be/Kd3A7ODxhTU Dla tych co nie ogladali, to polecam ten krotki filmik/wywiad to zrozumia co niektorzy ze nie gra sie kursow 1.3, 1.5 itp. Takie kursy sa mega zanizone z wielu powodow. O jednym z nich opowiada gosciu.
ale właśnie typ @1,58 na Wizards jest zawyżony, imo to powinien być typ w granicach 1,3-1,4 nie wiem buki nie oglądały pierwszych dwóch spotkań czy jak? widać, że Wizz są lepsi, dali ciała, sfrajerzyli, ale u siebie to oni oba te mecze by na lajcie wzieli. ten kurs jest zawyżony, a handi -4,5 dla Wizards bo kursie @1,92 to dla mnie okazja i czyste value, serio serio.
kazdy gra na wlasna odpowiedzialnosc, pewniakow nie ma, ale jesli cos jest w poblizu tego slowa to dla mnie ten mecz
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
emocje byly , ale wygrala Brazylia !!!
o 0.30 nasteny mecz !!!
Szwajcaria vs Iran

Obie druzyny maja podobne szanse na awans . Nie prezentuja na tych mistrzostwach jakiejs szegolnej formy . Moim zdaniem obie druzyny bedą graly uwaznie w defensywie w 1 tercji . Beda uwazaly , zeby niepotrzebnie nie faulowac blisko bramki itp.

under 3,5 goli w 1 tercji kurs 1,43
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom