>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
tzn.. grając na pałę, bez większej analizy 1.05 to się zgadzam, że głupota. Ale czasem, nie często choć czasem są perełki po 1.05 które powinny być 1.002 i jest value i warto. Ale w skali roku takich przypadków nie ma wiele.
wlasnie takim value jesli w ogole mozna tak nazwac kurs 1.08 jest sc w gp monaco w F1
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
dzieki za info.swoja droga myslalem ze sa to wieksze kary
większe mają ci co wojują, ale jak jesteś ugodowy to do 1000 maks 1500 wszystko się zamknie
urzędasom z UC też sie nie chce wojować, mi sam urzędas powiedział, że szef mu mówił, że dobrowolne kary 1000 zł to zamykamy sprawę
chciałem 500, ale mówił, że szef kazał przynajmniej 800 , to ok, pisz pan ????
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
poważnie? z tego co kojarzę to on zawsze walił sumy nawet 5 cyfrowe na bety

ale jak się wali 10 koła na kurs 1,05 to jest totalna głupota
Poważnie. Dzwonił kiedyś do mnie bo chciał pożyczyć - mała sumę ale pożyczyłem. Medalikarzowi tak samo wisiał i nie wiem czy do tej pory mu jeszcze nie oddał ???? było dzwonienie na jego numer domowy to ojciec odebrał i powiedział że Maciek ma teraz problemy finansowe ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
kończąc spam to ja i tak chciałem już przejść na tzw legal, bo mam inne problemy na głowie niż stresowanie się jeszcze legalnością buków, dlatego niska grzywna była mi nawet na rękę. Zapłaciłem, mam papier na to, sprawa zamknięta, mam spokój.
i grającym u zagranicznych to odradzam, szczególnie na konto, bo PiS nie będzie brał jeńców.
teraz człowiek sobie wyśle od legala na konto i ma luzik, jest legal, można spać spokojnie ????
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Ale ja nie rozumiem czym Wy się tutaj stresujecie ???? kto będzie chciał to zostanie na zagranicznych bukach i będzie grać na własną odpowiedzialność. Po to mamy Skrill/neteller/nawet psc żeby sobie wpłacać do takiego całorocznego. Najlepiej to mieć jedno/dwa konta to normalnego użytkowania, w sensie przelewów i konto Skrill z wyrobioną kartą gdzie możemy sobie Nią robić zakupy i po problemie. Ludzie, bez spiny, wszystko chcą przeciwko Nam zrobić ale Polak cwany to i tak to obejdzie ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Poważnie. Dzwonił kiedyś do mnie bo chciał pożyczyć - mała sumę ale pożyczyłem. Medalikarzowi tak samo wisiał i nie wiem czy do tej pory mu jeszcze nie oddał było dzwonienie na jego numer domowy to ojciec odebrał i powiedział że Maciek ma teraz problemy finansowe
beka, bo on zawsze mi się kojarzył ze starym dziadem po 30 a tu mówisz, że stary odbiera ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Ale ja nie rozumiem czym Wy się tutaj stresujecie ???? kto będzie chciał to zostanie na zagranicznych bukach i będzie grać na własną odpowiedzialność. Po to mamy Skrill/neteller/nawet psc żeby sobie wpłacać do takiego całorocznego. Najlepiej to mieć jedno/dwa konta to normalnego użytkowania, w sensie przelewów i konto Skrill z wyrobioną kartą gdzie możemy sobie Nią robić zakupy i po problemie. Ludzie, bez spiny, wszystko chcą przeciwko Nam zrobić ale Polak cwany to i tak to obejdzie ????
Zaczynając ten temat pytałem czy jeżeli chcę kompletnie przejść na legal i nie być ciągniętym za dupe w życiu za to, to czy trzeba pozamykac konta czy wystarczy jak one będą a ja tam hajsów nie będę wpłacać?
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Poważnie. Dzwonił kiedyś do mnie bo chciał pożyczyć - mała sumę ale pożyczyłem. Medalikarzowi tak samo wisiał i nie wiem czy do tej pory mu jeszcze nie oddał ???? było dzwonienie na jego numer domowy to ojciec odebrał i powiedział że Maciek ma teraz problemy finansowe ????
Ode mnie dawno pożyczał, niby w terminie zawsze oddawał, ale kurde namolny się zrobił ???? Potrafił oddać i 2-3 dni później znowu pożyczać.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Zaczynając ten temat pytałem czy jeżeli chcę kompletnie przejść na legal i nie być ciągniętym za dupe w życiu za to, to czy trzeba pozamykac konta czy wystarczy jak one będą a ja tam hajsów nie będę wpłacać?
konto sobie możesz mieć, samo konto nie jest przestępstwem
Ode mnie dawno pożyczał, niby w terminie zawsze oddawał, ale kurde namolny się zrobił Potrafił oddać i 2-3 dni później znowu pożyczać.
dużo kwoty pożyczał? i jak argumentował pożyczkę? mówił po co?
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
konto sobie możesz mieć, samo konto nie jest przestępstwem



dużo kwoty pożyczał? i jak argumentował pożyczkę? mówił po co?
50-100, bo więcej nie chciałem pożyczać. W sumie nie argumentował, póki oddawał było mi wszystko jedno. Ale już pytanie codziennie o pożyczkę ostro denerwowało.
 
domell 454

domell

Użytkownik
i grającym u zagranicznych to odradzam, szczególnie na konto, bo PiS nie będzie brał jeńców.
teraz człowiek sobie wyśle od legala na konto i ma luzik, jest legal, można spać spokojnie ????
Dowodzi to tylko tego, że nie wyciągasz stamtąd pieniędzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom