>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
T 189

teesbor

Użytkownik
Po pierwsze nie miałem przestać grać tylko wrzucać typy i przestałem a to, że ostatnio dobrze idzie postanowiłem puścić zakład życia co nie znaczy, że na wariata i chciałem się pochwalić :p
ajj, smaka narobiles tym betem. na seta zagralem, ale nawet na to nie ma co liczyc :p
 
domell 454

domell

Użytkownik
wyciągam, nie wiem skąd taki wniosek u ciebie
Wniosek jest prosty, dają szybko limity. Jeśli ktoś gra stawkami powyżej 100/200 zł i wyciąga pieniądze (a nie tylko dokłada) to dostaje limity poniżej najniższej możliwej stawki. Może być to również przez chęć zagrania &quot;odpowiednich&quot; zakładów.
Reasumując grę w &quot;legalnych&quot;. Nie dość, że odprowadzasz podatek, to jeszcze płacisz ogromną marżę bukmachera. Ilu jest &quot;legalnych&quot;? 5 czy 6? Maks 3 miesiące grania i okazuje się że nie możesz zagrać tego co chcesz.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
w tym tygodniu nie zagrałem jeszcze ani jednego
Czyli to, ze jestes ciagle na forum i podajesz typy ma zwiazek tylko z tym, ze pomagasz innym uzytkownikom, bezinteresownie, a sam nie grasz? Nie myslales o tym, zeby zamiast tego zajac sie jakims hobby?
 
domell 454

domell

Użytkownik
wyciągam, nie wiem skąd taki wniosek u ciebie
Wniosek jest prosty, dają szybko limity. Jeśli ktoś gra stawkami powyżej 100/200 zł i wyciąga pieniądze (a nie tylko dokłada) to dostaje limity poniżej najniższej możliwej stawki. Może być to również przez chęć zagrania &quot;odpowiednich&quot; zakładów.
Reasumując grę w &quot;legalnych&quot;. Nie dość, że odprowadzasz podatek, to jeszcze płacisz ogromną marżę bukmachera. Ilu jest &quot;legalnych&quot;? 5 czy 6? Maks 3 miesiące grania i okazuje się że nie możesz zagrać tego co chcesz.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
nie spotkałem się w sts z limitami
Czyli to, ze jestes ciagle na forum i podajesz typy ma zwiazek tylko z tym, ze pomagasz innym uzytkownikom, bezinteresownie, a sam nie grasz? Nie myslales o tym, zeby zamiast tego zajac sie jakims hobby?
hobby mam, gram w piłkę, biegam 2-3 x w tygodniu, po prostu teraz mam taki okres, że więcej czasu mam, ale to też chwilowe bardziej
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Siatka filipiny kobiety (do tej pory miałem szczęście do tej ligi)
Generika wygra 4 seta @3.00 całoroczny
Moze byc ciezko, ale zycze powodzenia ;)
Kazdy set tutaj na styku dlatego ja zagram dodatnie handi na Generike +8.5 pkt, wczesniejsze 3 sety wygrane roznica tylko 2 pkt
Generika +8.5 @1.83
Ale seria Cignala....
Ale sprobuje jeszcze
Generika +10.5 pkt @ 2
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Moze byc ciezko, ale zycze powodzenia ;)

Kazdy set tutaj na styku dlatego ja zagram dodatnie handi na Generike +8.5 pkt, wczesniejsze 3 sety wygrane roznica tylko 2 pkt

Generika +8.5 @1.83


Generika +10.5 pkt @ 2
Ostatnio właśnie 2 razy grałem w ten sposób co teraz i się udało no ale co za dużo to nie zdrowo ????
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Moze byc ciezko, ale zycze powodzenia ;)
Kazdy set tutaj na styku dlatego ja zagram dodatnie handi na Generike +8.5 pkt, wczesniejsze 3 sety wygrane roznica tylko 2 pkt

Generika +8.5 @1.83

Ale seria Cignala....
Ale sprobuje jeszcze

Generika +10.5 pkt @ 2
skończyło się najgorszym możliwym wynikiem... 14-25 ...
2x ⛔ :;/:
najlepsze jest to, że do połapania było jeszcze +13.5 i +14.5 ale człowiek już więcej nie chciał kasy tam pakować... :;/: ehh
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
skończyło się najgorszym możliwym wynikiem... 14-25 ...
2x ⛔ :;/:
najlepsze jest to, że do połapania było jeszcze +13.5 i +14.5 ale człowiek już więcej nie chciał kasy tam pakować... :;/: ehh
Ja miałem brać under 39.5 punkta bo przez moment było 2.20 no ale stwierdziłem, że nie warto bo nie lubię przegrywać 2 razy kasy na jednym meczu a tym bardziej secie
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co myślicie o zagraniu awans Krasnodaru @3.00 według mnie warto w to wejść.. Ciężki teren w Rosji Pozatym Celta nie zachwyca..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom