>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dobra gościu, dziekuje ;)
Ostatni raz typy od jakis no nameow
29-26 na poltorej min przed koncem
To. Może jeszcze Ci pieniądze zwrócić królu bukmacherki? ???? trzeba było wczoraj grać moje typy to byś sporo zarobił a jeśli dzisiaj coś nie weszlo to nie płacz bo ja Ci nie napisałem, że masz to zagrać ;)
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
To. Może jeszcze Ci pieniądze zwrócić królu bukmacherki? ???? trzeba było wczoraj grać moje typy to byś sporo zarobił a jeśli dzisiaj coś nie weszlo to nie płacz bo ja Ci nie napisałem, że masz to zagrać ;)
Ja tylko grzecznie podziekowalem ????
Gdzie widzisz tu placz?? Zobacz sobie swoich ostatnich 6 postow chyba na 1 stronie jak to wyplakujesz bramkarza Vaslui, skrzydlowego na kontrze albo caly ten mecz
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Wczoraj przez Kerber i Pouille dzień na 0, dzisiaj uderzam w moim zdaniem fajnego dubla
Mladenovic/Kuznetsova + Nishikori @3.16 uni
 
domell 454

domell

Użytkownik
A znasz jakiś sposób po za tym co przedstawiłeś co nie trzeba się z nikim dogadywać? Mogę nawet te 15% stracić.
Ja wszystko doskonalę rozumiem, ale zanim wykonam pewne kroki muszę się upewnić.
Jak chcesz stracić 15% to niech ktoś ze znajomych mający firmę zatrudni Cię na umowę o dzieło (Firma wykaże stratę, Ty dostaniesz wypłatę) lub idź do kasyna po zaświadczenie.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Jeśli chodzi dzisiaj o ręczną to na pierwszy rzut Górnik - Legionowo.
Zabrze teoretycznie powinno rozjechać dzisiaj gości i (-3.5) biorę przedmeczowo, ale liczę na początku na jakąś przewagę bramkową Legionowa i może coś w niższej lini się pojawi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom