>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nigdy :razz:

strata czasu. Jak miałem 16 lat to mnie to jarało, ale człowiek wydoroślał, inne rzeczy mnie kręcą niż wpisywanie sie na anonimowym forum ???? już wole na siłownie iść, albo nawalić sie z ziomkami niż sie tu wpisywać ???? ale jak LM jest w siate to posiedze i pokomentuje to i tamto oglądając mecz drugim okiem ????

poza tym to forum to banda pieprzonych niewdzięczników, były takie okresy, że podawałem typy (za darmo!) na yieldzie 20% z siatkówki a jak coś nie weszło to 50 wyzwisk na priv ???? szkoda nerwów i czasu
Jaka administracja, tacy użytkownicy :cool:
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Nigdy :razz:

strata czasu. Jak miałem 16 lat to mnie to jarało, ale człowiek wydoroślał, inne rzeczy mnie kręcą niż wpisywanie sie na anonimowym forum ???? już wole na siłownie iść, albo nawalić sie z ziomkami niż sie tu wpisywać ???? ale jak LM jest w siate to posiedze i pokomentuje to i tamto oglądając mecz drugim okiem ????

poza tym to forum to banda pieprzonych niewdzięczników, były takie okresy, że podawałem typy (za darmo!) na yieldzie 20% z siatkówki a jak coś nie weszło to 50 wyzwisk na priv ???? szkoda nerwów i czasu
a szkoda, bo fajne siano mozna bylo zarobic jak podawales, Tadzin tez ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
a szkoda, bo fajne siano mozna bylo zarobic jak podawales, Tadzin tez ;)
jak są jakieś dobre mecze to zawsze skrobne coś w dziale

jak coś to bierzcie z LM dzisiejsze, za 9 minut pierwszy mecz.

Roeselare już wczoraj jak w masło :razz:
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
jak są jakieś dobre mecze to zawsze skrobne coś w dziale

jak coś to bierzcie z LM dzisiejsze, za 9 minut pierwszy mecz.

Roeselare już wczoraj jak w masło :razz:
Roeselare wczoraj pograne, dzieki

Fajnego tripla mialem z Leicester BTS(...), Roeselare i Juve do zera
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mało na forum już starej gwardii
prawda. Nawet fajnie wspominam te czasy stare

może nie te napinki wszystkie, ale fajnie tu było kiedyś podyskutować ????

k..a ja sie tutaj zacząłem wpisywać jak do pierwszej technikum szedłem, a wcześniej jeszcze w gimnazjum na innym koncie ???? kawał życia w sumie
 
domell 454

domell

Użytkownik
jak są jakieś dobre mecze to zawsze skrobne coś w dziale
jak coś to bierzcie z LM dzisiejsze, za 9 minut pierwszy mecz.
Roeselare już wczoraj jak w masło :razz:
Będę potrzebował kogoś kto ogarnia siatkę, dobre sianko do zarobienia. Jeśli będziesz zainteresowany to pisz na priv.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Kolejny fanboy Barcelony i dlatego go bronisz. Chodzi mi o to, że nazywa mnie &quot;jakimś no namem&quot; ponieważ nie weszlo to co ja polecilem... Jak ja gram typy od kogoś z tego forum to nie pisze, że ostatni raz już od Ciebie coś biorę bo jesteś słaby...
Ja jak gram cos od kogos, to nie mam pretensji jak nie wejdzie. I bronie go, bo ma troche racji, ale tylko odrobine, bo zbyt bardzo to polecales i ta pewnosc Cie zgubila. Potem pisales, ze plakal, podczas gdy sam 5 postow wylales z jadem i placzem, wiec zalecialo hipokryzja. I zachowaj te komentarze o byciu fanbojem, bo nie kibicuje Barcelonie i uwazam, ze na ostatni awans nie zasluzyli, a wrecz otrzymali pomoc i wyprzedze Cie, Realowi tez nie kibicuje.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wczoraj remis w ręczna wszedł w kuwejcie więc dzisiaj próbuje to samo ???? Al shabab - Al Arabia remis @6,50
Nie polecam oczywiście tego bo zaraz znowu jakiś gość będzie płakał ????
Pozdr dla ludzi którzy do bukmacherki podchodzą z dystansem ????
✅✅✅
Drugi dzień rzędu wchodzi mi remis w ręczna w lidze Kuwejtu. Coś tam jest nie tak ???? muszę. Się temu bliżej przyjrzeć ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom