>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wczoraj remis w ręczna wszedł w kuwejcie więc dzisiaj próbuje to samo ???? Al shabab - Al Arabia remis @6,50
Nie polecam oczywiście tego bo zaraz znowu jakiś gość będzie płakał ????
Pozdr dla ludzi którzy do bukmacherki podchodzą z dystansem ????
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Zresztą co ja się dziwię ???? Twoj awatar wiele o Tobie mówi ????
Ty juz nie badz taki specjalista od avatarow, bo pieciokrotnie cos polecales, wiec Ci zaufal. Nie weszlo, trudno, ale nie badz hipokryta, bo sam 5 postow plakales, jaki to mecz jest bee .
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
A moim zdaniem &quot;Turcy&quot; jednak ogarną ten mecz. Berlin groźniejszy u siebie, a tak personalnie patrząc to skład mają jednak dość przeciętny, jeden świetny mecz z Lube na początku sezonu im wyszedł, postraszyli trochę Resovię (raz nawet wygrywając), no ale jak nierówno Resovia gra każdy widzi. Tak to Vfb ich regularnie leje, a z Arkasem to VFB dwa razy w plecy jednak.
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
fonte ładujesz teraz w sts mecz Fafe- Guimares B over 2,5 kurs 1,16
i masz hajs z zaświadczeniem
5 kuponów po 2 tys i masz 10 tys z zaświadczeniem już, jeszcze 200 zł wygranej ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja tylko grzecznie podziekowalem ????
Gdzie widzisz tu placz?? Zobacz sobie swoich ostatnich 6 postow chyba na 1 stronie jak to wyplakujesz bramkarza Vaslui, skrzydlowego na kontrze albo caly ten mecz
No bo uważam, że bramkarz jest najbardziej winny tej porażki bo gospodarze wcale.nie grali jakoś świetnie
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ty juz nie badz taki specjalista od avatarow, bo pieciokrotnie cos polecales, wiec Ci zaufal. Nie weszlo, trudno, ale nie badz hipokryta, bo sam 5 postow plakales, jaki to mecz jest bee .
Kolejny fanboy Barcelony i dlatego go bronisz. Chodzi mi o to, że nazywa mnie &quot;jakimś no namem&quot; ponieważ nie weszlo to co ja polecilem... Jak ja gram typy od kogoś z tego forum to nie pisze, że ostatni raz już od Ciebie coś biorę bo jesteś słaby...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wczoraj remis w ręczna wszedł w kuwejcie więc dzisiaj próbuje to samo ???? Al shabab - Al Arabia remis @6,50
Nie polecam oczywiście tego bo zaraz znowu jakiś gość będzie płakał ????
Pozdr dla ludzi którzy do bukmacherki podchodzą z dystansem ????
Narazie grają pod ten remis, zobaczymy jescze 5 min
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Wczoraj remis w ręczna wszedł w kuwejcie więc dzisiaj próbuje to samo ???? Al shabab - Al Arabia remis @6,50
Nie polecam oczywiście tego bo zaraz znowu jakiś gość będzie płakał ????
Pozdr dla ludzi którzy do bukmacherki podchodzą z dystansem ????
Gdyby tylko bramkarz gości był trochę pewniejszy to podbil bym ten typ jeszcze grubiej
tego bramkarza to bym nawet do stania jako slupek nie wzial ...
zaraz mi nerwy puszcza... pilka leci w srodek a on sie odsuwa... przeciez to jest smieszne ,skad oni go wgl wzieli ????
Bylbym wdzieczny gdyby ten bramkarz poszedl na lawke bo to jest jakas kUr** parodia ... grali by z pusta bramka i wyszlo by na to samo
teraz skrzydlowy pokazal ,ze kontry to jego najslabasza strona haha no parodia ten mecz
No bo uważam, że bramkarz jest najbardziej winny tej porażki bo gospodarze wcale.nie grali jakoś świetnie
Pozdro człowieku z dystansem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
kiedy wracasz do podowania typów w temacie ;p
Nigdy :razz:

strata czasu. Jak miałem 16 lat to mnie to jarało, ale człowiek wydoroślał, inne rzeczy mnie kręcą niż wpisywanie sie na anonimowym forum ???? już wole na siłownie iść, albo nawalić sie z ziomkami niż sie tu wpisywać ???? ale jak LM jest w siate to posiedze i pokomentuje to i tamto oglądając mecz drugim okiem ????

poza tym to forum to banda pieprzonych niewdzięczników, były takie okresy, że podawałem typy (za darmo!) na yieldzie 20% z siatkówki a jak coś nie weszło to 50 wyzwisk na priv ???? szkoda nerwów i czasu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom