>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
przepraszam was za ten mecz, ale kur** jesli goscie nie potrafia skorzystac z takich prezentow od gospodarzy i i nie wyrozstuja gry w przewadze to ja nwm wgl po co wychodzili na ten mecz .
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Ludzie to nie takie proste pograc po 2,5k u ziemniaka, chyba ze w punktach w których bywam jest tylko inczej... Odrazu dzwonią na infolinie i pytają czy w ogole mogą cos takiego puscic badz umawiają się jaki kurs itp. Nie raz bylem tego swiadkiem. Chlopaczek chcial zagrac za 1500 pln to zaczęły się telefony, rozbijanie tego na 3 kupony i zaniżenie kursu -,o (to tylko jeden z przykładów) ... (fortuna/sts)
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Fonfe, blagam to nie jest czat. Jak sie boisz, to nic nie rob, jak nie wiesz jak to zrobic mimo 200 wiadomosci to daj sobie spokoj, bo najwyrazniej myslenie nie jest Twoja mocna strona.
Popros kumpla, zeby za Ciebie ogarnal zaswiadczenia jak sam boisz sie konfrontacji z pracownikiem i przestan w koncu spamowac, bo wszystko miales wyjasnione wiele razy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
DawidBarça wiem tylko jakoś trzeba obrócić kasę w sensie &quot;wyprać&quot; :p
Najlepiej to sobie zagraj 10 kuponów po tysiaku w fortunie na jakieś dobre value (oni tam często babole walą) i nie dość, że sobie wypierzesz to jeszcze możesz zarobić. Oczywiście nie jednego dnia, nie ma co sie spieszyć, tylko czekać na value
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
przepraszam was za ten mecz, ale kur** jesli goscie nie potrafia skorzystac z takich prezentow od gospodarzy i i nie wyrozstuja gry w przewadze to ja nwm wgl po co wychodzili na ten mecz .
???? Dinamo po dobrych występach w LM nie będzie sobie pozwalać na kołowanie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom