>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
@5567
Rzadko kiedy nie rozliczam minusów także tego ???? Nie weszło, trudno, a mój komentarz odnośnie szukania tyczył się właśnie tego fritza. W temacie swoim go podsumowałem jak coś ;) Praca, studia, analizowanie, taśmy, jeszcze usuwanie postów ze spamem itd. uwierz mi czasem się nie chce ????
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Jeszcze Bulls @1.74 i lece oglądać nowy sezon Bates Motel. Piona ziomeczki, nie wyzywajcie się w nocy ????
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
ostatnio takie ITFowe strzały mi wchodzą tak więc

Muhammet Haylaz v Altug Celikbilek @ 5.00

Yannick Hanfmann v Jonathan Mridha @ 5.00

Jacopo Berrettini v Erik Crepaldi @ 4.00

POR Trail Blazers -3.5 @ 3.40

LA Lakers -3.5 @ 3.25

Kyle Edmund v Sam Querrey (Tie-break w meczu) - TAK @ 1.90

powodzonka !
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ostatnia nadzieja tenisa:
Dolgopolov 2set @2.75 bet365.
Zraszaczu, lubie Cie, ale czy to nie Ty pisałeś kilka stron wczesniej, ze od jakiegoś czasu nie grasz tenisa i super na tym wychodzisz? Jak Ci teraz nie wejdzie to na własne życzenie. Wykazałeś się brakiem konsekwencji! Bądź wytrwaly w postanowieniach! To klucz do sukcesu! Nie tylko w bukmacherce!
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Zraszaczu, lubie Cie, ale czy to nie Ty pisałeś kilka stron wczesniej, ze od jakiegoś czasu nie grasz tenisa i super na tym wychodzisz? Jak Ci teraz nie wejdzie to na własne życzenie. Wykazałeś się brakiem konsekwencji! Bądź wytrwaly w postanowieniach! To klucz do sukcesu! Nie tylko w bukmacherce!
Przecież dopisał specjalnie &quot;ostatnia nadzieja tenisa&quot; ????
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Zraszaczu, lubie Cie, ale czy to nie Ty pisałeś kilka stron wczesniej, ze od jakiegoś czasu nie grasz tenisa i super na tym wychodzisz? Jak Ci teraz nie wejdzie to na własne życzenie. Wykazałeś się brakiem konsekwencji! Bądź wytrwaly w postanowieniach! To klucz do sukcesu! Nie tylko w bukmacherce!
Ale nic sie nie zmienilo ???? stawka mala, na spokojnie 556792319802 ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
moj ziomek mowi mi , że od jutra wplaca 1000 zl i gra np. dziennie tylko dwa kupony z kursem 1,1 i max z 3 mecze na kuponie z max kursem 1,03-1,05 . Mowi , ze tak bedzie dziennie wygrywal 200 zl , bo stawiajac 1000 na kazdy kupon to wychodzi profit 100 zl . Mowil , ze bedzie gral dodatnie handi na faworytow , under 5,5 jak bedzie 1-1 w 70 minucie itp ???? Ja mowilem mu , ze lepiej stawiac kupon z kursem ok. 2 za 200 niz ryzykowac 1000 zl , ale on mowi , ze boi sie , bo Liverpool przegral z Leicester itp . Ktos gral tak jak on mowi i byl na plusie duzym? ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Przecież dopisał specjalnie &quot;ostatnia nadzieja tenisa&quot; ????
To bezsensu. To igranie z ogniem. To tak jakbym postanowił rzucić bukmacherkę i juz decyzja o tym zapadła, ale jeszcze ten ostatni raz zagram all in: jesli wygram to jednak nie rzucę tego, a jesli przegram, to tylko się utwierdzę w przekonaniu, ze dobrze robie rzucając to gowno :grin:
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
moj ziomek mowi mi , że od jutra wplaca 1000 zl i gra np. dziennie tylko dwa kupony z kursem 1,1 i max z 3 mecze na kuponie z max kursem 1,03-1,05 . Mowi , ze tak bedzie dziennie wygrywal 200 zl , bo stawiajac 1000 na kazdy kupon to wychodzi profit 100 zl . Mowil , ze bedzie gral dodatnie handi na faworytow , under 5,5 jak bedzie 1-1 w 70 minucie itp ???? Ja mowilem mu , ze lepiej stawiac kupon z kursem ok. 2 za 200 niz ryzykowac 1000 zl , ale on mowi , ze boi sie , bo Liverpool przegral z Leicester itp . Ktos gral tak jak on mowi i byl na plusie duzym? ????
przy 1 wpadce musisz potem miec duzo plusow zeby wyjsc na swoje :zoltakartka:
 
portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
moj ziomek mowi mi , że od jutra wplaca 1000 zl i gra np. dziennie tylko dwa kupony z kursem 1,1 i max z 3 mecze na kuponie z max kursem 1,03-1,05 . Mowi , ze tak bedzie dziennie wygrywal 200 zl , bo stawiajac 1000 na kazdy kupon to wychodzi profit 100 zl . Mowil , ze bedzie gral dodatnie handi na faworytow , under 5,5 jak bedzie 1-1 w 70 minucie itp ???? Ja mowilem mu , ze lepiej stawiac kupon z kursem ok. 2 za 200 niz ryzykowac 1000 zl , ale on mowi , ze boi sie , bo Liverpool przegral z Leicester itp . Ktos gral tak jak on mowi i byl na plusie duzym? ????
A kto to Leicester 5 liga amatorów ? Zdobyli Mistrza wiec cos grac potrafią, to co on myslal ? Zobaczy , ze kurs 1.05 nie wjedzie wkoncu , kwestia czasu, gdyby byl to pewny sposob , kazdy by tu tak gral. Granie all in takich kursow... amatorka. Ale chyba kolega zdesperowany, ciaglymi porazkami na froncie, ze sie na to decyduje, tak mi sie wydaje. Nawet jak ugra napoczatku pare stów, to bedzie mu mało i bedzie grał az i tak przegra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom