>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
To bezsensu. To igranie z ogniem. To tak jakbym postanowił rzucić bukmacherkę i juz decyzja o tym zapadła, ale jeszcze ten ostatni raz zagram all in: jesli wygram to jednak nie rzucę tego, a jesli przegram, to tylko się utwierdzę w przekonaniu, ze dobrze robie rzucając to gowno :grin:
Ej przyjacielu, ale co ty rozkminiasz... siebie pilnuj. Ja za drobne gram. Napisalem, ze nie gram za duze stawki to dalem 3 stowki tylko. Pilnuj siebie, bo sie offtop robi. ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
moj ziomek mowi mi , że od jutra wplaca 1000 zl i gra np. dziennie tylko dwa kupony z kursem 1,1 i max z 3 mecze na kuponie z max kursem 1,03-1,05 . Mowi , ze tak bedzie dziennie wygrywal 200 zl , bo stawiajac 1000 na kazdy kupon to wychodzi profit 100 zl . Mowil , ze bedzie gral dodatnie handi na faworytow , under 5,5 jak bedzie 1-1 w 70 minucie itp ???? Ja mowilem mu , ze lepiej stawiac kupon z kursem ok. 2 za 200 niz ryzykowac 1000 zl , ale on mowi , ze boi sie , bo Liverpool przegral z Leicester itp . Ktos gral tak jak on mowi i byl na plusie duzym? ????
Hehe. Przechodzilem chyba przez wszystkie systemy gry u buka, naturalnie i przez ten. Twój kolega może kilka razy wygra, ale potem w końcu przegra na super pewniaku po gownianym kursie i straci kupę kasy, no i dojdzie do wniosku, ze ten system gry jest uja wart. No ale niestety, kazdy musi przekonać się na własnej skórze : )
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ej przyjacielu, ale co ty rozkminiasz... siebie pilnuj. Ja za drobne gram. Napisalem, ze nie gram za duze stawki to dalem 3 stowki tylko. Pilnuj siebie, bo sie offtop robi. ????
Spoko spoko, pilnuje siebie i to mocno, ale jak jeszcze znajdę minutkę dla innych i doradzę w czymś, to tym bardziej jestem happy. Teraz się cieszysz, ok, weszlo... ale obaj wiemy, ze lepiej by dla Ciebie bylo gdyby nie siadlo jednak. Jesteś inteligentny, wiec na pewno wiesz o czym piszę. Pozdrawiam i juz zajmuję się tylko sobą! ;)
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Spoko spoko, pilnuje siebie i to mocno, ale jak jeszcze znajdę minutkę dla innych i doradzę w czymś, to tym bardziej jestem happy. Teraz się cieszysz, ok, weszlo... ale obaj wiemy, ze lepiej by dla Ciebie bylo gdyby nie siadlo jednak. Jesteś inteligentny, wiec na pewno wiesz o czym piszę. Pozdrawiam i juz zajmuję się tylko sobą! ;)
Nie wiesz o czym piszesz niestety. Ja najbardziej znam sie na tenisie, na nim najwiecej zarobilem. Ostatnio nie idzie wiec wrocilem do nudnej, ale dajacej zarobic koszykowki. Od ponad tygodnia juz gram tenisa za grosze a jakies highbety to tylko koszykowka i pilka nozna. Ogladalem Dolgo z Cilicem i kurs wydal mi sie value to zagralem, ale za malo jak dla mnie znaczaca stawke. Nie przywale 4k od razu na win Dolgo. Kiedys, kilka lat temu bym tak zrobil, teraz juz nie.
Trenuje zimna glowe, oplaca sie ;)
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
@5567
Rzadko kiedy nie rozliczam minusów także tego ???? Nie weszło, trudno, a mój komentarz odnośnie szukania tyczył się właśnie tego fritza. W temacie swoim go podsumowałem jak coś ;) Praca, studia, analizowanie, taśmy, jeszcze usuwanie postów ze spamem itd. uwierz mi czasem się nie chce ????
Nie zwracaj na niego uwagi on jest jakiś uczulony na to, wrzucam dziennie około 10-20typów i jak 1 nie rozliczę to już rozprawki piszę, nie ma się co nim przejmować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5567 719

5567

Użytkownik
Nie wiesz o czym piszesz niestety. Ja najbardziej znam sie na tenisie, na nim najwiecej zarobilem. Ostatnio nie idzie wiec wrocilem do nudnej, ale dajacej zarobic koszykowki. Od ponad tygodnia juz gram tenisa za grosze a jakies highbety to tylko koszykowka i pilka nozna. Ogladalem Dolgo z Cilicem i kurs wydal mi sie value to zagralem, ale za malo jak dla mnie znaczaca stawke. Nie przywale 4k od razu na win Dolgo. Kiedys, kilka lat temu bym tak zrobil, teraz juz nie.

Trenuje zimna glowe, oplaca sie ;)
Troche inaczej: ja wiem o czym piszę, tylko Ty jednak nie zrozumiałeś wszystkiego. Nie chodzi juz nawet o stawki i dyscypliny. No ale nieważne już. :]
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Schiavone @4.00
wiem, że na logikę to nie ma sensu zbyt dużego ale za drobniaki spróbuję. Puig lubiła swego czasu oddać wygrany mecz, tu 5-3 miała już w 2 secie i nagle 1 punkt w dwóch gemach.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ten Tiafoe to jakis dobry grajek? Bo chciałem pograć Del Potro 2:0.
No bardzo perspektywiczny, uzdolniony mlodziak. Trochę mu się jeszcze głowa gotuje, ale to normalne. Del Potro cos slabo gral jak na siebie jak go ostatnio widziałem, 2-0 bym nie gral, choc oczywiście może i w takim stosunku wygrać. :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom