>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
rozliczam z poprzedniego tematu
dubel:
Barthel✅
Federer✅ (zamykam teraz w trzecim przy prowadzeniu z przełamaniem)
drugi kupon:
Sydney✅
Federer over 3,5⛔ nie ma szans na seta Tomasza
Muguruza jeszcze gra, ale nie zmienia to faktu że nawet jak wygra to kupon w kosz
 
nvda 12

nvda

Użytkownik
Witam Panowie, udało mi się nabić 50 postów, na forum jestem od 11 lat jednak bardziej przyczajony niż udzielający się. Od kilku tygodni śledzę dział Typy na żywo i postaram się razem z Wami wymieniać spostrzeżeniami dotyczącymi spotkań ( głównie piłka kopana oraz ręczna ) Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Witam Panowie, udało mi się nabić 50 postów, na forum jestem od 11 lat jednak bardziej przyczajony niż udzielający się. Od kilku tygodni śledzę dział Typy na żywo i postaram się razem z Wami wymieniać spostrzeżeniami dotyczącymi spotkań ( głównie piłka kopana oraz ręczna ) Pozdrawiam
Witamy ???? piękny staż na Forum :]
 
ullysses 114

ullysses

Użytkownik
Witam Panowie, udało mi się nabić 50 postów, na forum jestem od 11 lat jednak bardziej przyczajony niż udzielający się. Od kilku tygodni śledzę dział Typy na żywo i postaram się razem z Wami wymieniać spostrzeżeniami dotyczącymi spotkań ( głównie piłka kopana oraz ręczna ) Pozdrawiam
To całkiem jak ja. Ja tez dosyć długo na forum, ale dopiero teraz zaczynam cos sie udzielać ???? Powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom