>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dobra dzieciaki nie bulwersujcie się tak bo monitory zaplujecie ????
Nie no dźwignął mi ciśnienie starsznie Darkadi czy jakoś tak, człowiek normalnie pisze a tu jakiś tekst z dupy o układaniu życia. Poszedł na wagary wypił 2 piwa i pisze jakieś głupoty
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Semtex 251K

Semtex

Użytkownik
Nie no dźwignął mi ciśnienie starsznie Darkadi czy jakoś tak, człowiek normalnie pisze a tu jakiś tekst z dupy o układaniu życia. Poszedł na wagary wypił 2 piwa i pisze jakieś głupoty
Ignoruj dzieciaka ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Stary weź spier..... po co sie wpieprzasz, nie do Ciebie pisałem, po to jest forum żeby sobie podawać typy, tak? Hejtuje kogoś ? Nie. Na chu.. się odzywasz, co ma Roger z Tomkiem wspólnego, gram jego typy i jestem zadowolony, czasem zdarzają się wpadki, ale to nieuniknione, to że tobie coś nie idzie to mało mnie to interesuje, ale nie wpierda... się jak się do Ciebie nie pisze.
&quot;Po to jest forum, aby pisać&quot; więc i napisałem tobie dzieciaczku. Widać, że życie cię przerasta skoro nawet nie potrafisz normalnie odpowiedzieć tylko rzucasz się jak burak. W przeciwieństwie do ciebie mam na tyle rozumu, żeby sobie sam znajdować mecze i je stawiać, a nie jak ameba pytać i lizać dupsko innym aby podali mi swoje typy. Na tym forum pospolite jest, że takie zera jak ty grają dosłownie wszystko bez żadnej wiedzy o sporcie czy meczu od osób z reputacją, a potem połowa z was hejtuje tych ludzi za nieskuteczność. Ciekawi mnie czy w życiu też jesteś taką zakompleksioną imitacją człowieka, któremu mamusia pewnie tyłeczek podciera
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
&quot;Po to jest forum, aby pisać&quot; więc i napisałem tobie dzieciaczku. Widać, że życie cię przerasta skoro nawet nie potrafisz normalnie odpowiedzieć tylko rzucasz się jak burak. W przeciwieństwie do ciebie mam na tyle rozumu, żeby sobie sam znajdować mecze i je stawiać, a nie jak ameba pytać i lizać dupsko innym aby podali mi swoje typy. Na tym forum pospolite jest, że takie zera jak ty grają dosłownie wszystko bez żadnej wiedzy o sporcie czy meczu od osób z reputacją, a potem połowa z was hejtuje tych ludzi za nieskuteczność. Ciekawi mnie czy w życiu też jesteś taką zakompleksioną imitacją człowieka, któremu mamusia pewnie tyłeczek podciera
bez komentarza, wygrałeś. hahaha ???? przepraszam że żyje
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
&quot;Po to jest forum, aby pisać&quot; więc i napisałem tobie dzieciaczku. Widać, że życie cię przerasta skoro nawet nie potrafisz normalnie odpowiedzieć tylko rzucasz się jak burak. W przeciwieństwie do ciebie mam na tyle rozumu, żeby sobie sam znajdować mecze i je stawiać, a nie jak ameba pytać i lizać dupsko innym aby podali mi swoje typy. Na tym forum pospolite jest, że takie zera jak ty grają dosłownie wszystko bez żadnej wiedzy o sporcie czy meczu od osób z reputacją, a potem połowa z was hejtuje tych ludzi za nieskuteczność. Ciekawi mnie czy w życiu też jesteś taką zakompleksioną imitacją człowieka, któremu mamusia pewnie tyłeczek podciera
To Ty się rzucasz, buraku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
&quot;Po to jest forum, aby pisać&quot; więc i napisałem tobie dzieciaczku. Widać, że życie cię przerasta skoro nawet nie potrafisz normalnie odpowiedzieć tylko rzucasz się jak burak. W przeciwieństwie do ciebie mam na tyle rozumu, żeby sobie sam znajdować mecze i je stawiać, a nie jak ameba pytać i lizać dupsko innym aby podali mi swoje typy. Na tym forum pospolite jest, że takie zera jak ty grają dosłownie wszystko bez żadnej wiedzy o sporcie czy meczu od osób z reputacją, a potem połowa z was hejtuje tych ludzi za nieskuteczność. Ciekawi mnie czy w życiu też jesteś taką zakompleksioną imitacją człowieka, któremu mamusia pewnie tyłeczek podciera
Następny nie wytrzymał i się odpalił, beka ????
????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Żałosna próba ucieczki ironią jest tylko odpowiedzią na moje ostatnie pytanie. Na przyszłość życzę ci nie pozabijania innych za podanie nieskutecznych zdarzeń. Pierwszy pet zgaszony, ktoś jeszcze?
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Żałosna próba ucieczki ironią jest tylko odpowiedzią na moje ostatnie pytanie. Na przyszłość życzę ci nie pozabijania innych za podanie nieskutecznych zdarzeń. Pierwszy pet zgaszony, ktoś jeszcze?
Jak to mówią nie kłóć się z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później zniszczy doświadczeniem. Nie wiem ile masz lat, ale sądząc po wypowiedziach pewnie koło gimnazjum, proponuję wyjdź na dwór i przewietrz się troszkę bo ci się w główce gotuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom