>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Za mniejszą stawke pograłem Blackwater na Filipinach, kurs 2.85.
W tej lidze, wszystko mozliwe,a wielkiej roznicy w grze tych zespołow nie ma.
 
Semtex 254,6K

Semtex

Użytkownik
Berdych paraliż i tyle, on potrzebuje naprawdę dobrego psychologa żeby go ustawił mentalnie na mecze Vs Fed, Nada, Szkot, Nole ...
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Tomek80 jak będziesz wiedział coś odnośnie skłądu w tych Chinach daj znać czy warto ruszać
A może Tomek ma jeszcze Ci życie ułożyć, znaleźć pracę, żonę, dziecko Ci zrobić? Kuźwa ludzie, to że ktoś ma dużo reputy nie znaczy, że każdy jego typ będzie skuteczny. Roger na najwięcej reputy na forum, a jego typy ze sportów zimowych prawe nigdy nie wchodzą. Myślcie swoimi mózgami, jeśli w ogóle je macie, a nie pasożytujecie na innych, a potem jeszcze hejtujecie te osoby bo kupon wam nie wszedł.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
DarkAdi, luz.
Do sprawdzenia info o meczu,mam utrudnione zadanie,bo w pracy jestem i jak widac ciężko pracuje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Po co go wyzywasz, wejdź na ten kort i zagraj lepiej. Kasujcie takie wpisy tych dzieciaków. :zoltakartka:
A tekst typu &quot;sam weź to zrób jak jesteś cwany&quot; są przykładem polskiego rycerza z zakonu Cebulaków, który bierze wszystkich w obronę. Oni są zawodowcami i robią to kilkanaście lat, albo od urodzenia, a my jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy nie mają z tym co oni robią styczności. Nie oznacza to, że nie możemy ich krytykować bo każdy celebryta czy sportowiec ma świadomość że musi być oceniany przez naród z tego co robi. Jak ktoś 2 dni temu gra super, a nagle jak się na niego stawia zapomina jak się gra to można go krytykować zwłaszcza że nie użył tutaj nic nadmiernie wulgarnego
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
A może Tomek ma jeszcze Ci życie ułożyć, znaleźć pracę, żonę, dziecko Ci zrobić? Kuźwa ludzie, to że ktoś ma dużo reputy nie znaczy, że każdy jego typ będzie skuteczny. Roger na najwięcej reputy na forum, a jego typy ze sportów zimowych prawe nigdy nie wchodzą. Myślcie swoimi mózgami, jeśli w ogóle je macie, a nie pasożytujecie na innych, a potem jeszcze hejtujecie te osoby bo kupon wam nie wszedł.
Stary weź spier..... po co sie wpieprzasz, nie do Ciebie pisałem, po to jest forum żeby sobie podawać typy, tak? Hejtuje kogoś ? Nie. Na chu.. się odzywasz, co ma Roger z Tomkiem wspólnego, gram jego typy i jestem zadowolony, czasem zdarzają się wpadki, ale to nieuniknione, to że tobie coś nie idzie to mało mnie to interesuje, ale nie wpierda... się jak się do Ciebie nie pisze.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Poza tym jak mamusia Ci mówi, że słabo posprzątałeś to też jej odpowiesz &quot;Zrób to sama jak jesteś taka cwana?&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom