>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Hawkins w tamtym roku doszedl do finalu chyba, gdzies tak czytalem
Niby tak i w finale bodajże przegrał z Ronym 10-1, dla mnie Mark jest klasą samą w sobie i uważam, że ogra bez większych problemów Barryego. Luknij może do działu snookera, ja w sumie nie patrzyłem jeszcze, ale może Psotnick coś wymyślił na ten mecz. Na dłuższy termin próbuję win Marco Fu w całym turnieju po kursie @5.5
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Federer 1.57 10/10 LOKOMOTYWA bet365

Hahaha Król Fedex ma przegrac z H&amp;M Berdyszem ? Nie ma takiej opcji. Dostanie łomot jak w zeszlym roku na AO. 3-0. Ci co mysla ze ROger wrocil po kontuzji zeby przegrywac z zawodnikami pokroju Berdysza to sa w wielkim bledzie. To ze Roger nie miazdzy wszystkich ogorkow po 3-0 nie oznacza ze jest bez formy i co raz starszy to gorszy, oznacza to ze gra na polgwizdka by nie tracic sil, dzis juz skupi sie w 100% i rozegra swietny mecz. W kolejnej rundzie prawdopodobnie Lacko wiec szansa na cwiercfinal z Marejem i wcale nie bedzie bez szans w tym starciu!
✅ grubasnie latwo
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Co i tak nie zmienia faktu, żę jak operacje są dobrze wykonane i nie widoczne na pierwszy rzut oka to trzeba pogratulować chirurgowi ????

Ale i tak jest ładna, nawet bardzo ????
Ale np. taka Lewandowska to taka sobie dla mnie ???? przeszla niby jescze do tego kilka operacjii tez , ale mi sie nie podoba
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Zawsze mnie dziwia ludzie ,(gdy sobie patrze kupony wygrane na stronie sts ), ktorzy graja np remis , nie na zywo - przed meczem za 600 zl , tysiac w meczu towarzyskim klubowym,ciekawe ile razy tak wygraja na liczbe porazek ????
Możliwe, że grają jakąś progresją.

A odnośnie Berdycha, to jak to mówi klasyk &quot;Berdych Ty jesteś ***** nie zawodnik&quot;. Już nawet komentatorzy wyśmiewali jego bilanse w meczach z topową 10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom