>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Naprawdę masz taką słabą tą skuteczność??? To ja muszę mieć na graniu z Tobą mega farta ???? . Mam bodajże 4/5 albo nawet 5/6 wygranych ???? Co wezmę to wchodzi ????
wyczuwam sarkazm ???? , niby ktore typy pograles i ktory nie wszedl?
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
ktoś grał Nadala z 7 k ale po co jak over 2,5 seta polecali na kilku zacnych forach sam zagrałem chociaż za stylem gry Raonica nie przepadam ;)
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
wyczuwam sarkazm ???? , niby ktore typy pograles i ktory nie wszedl?
Żaden sarkazm, szczerze. Chociażby ostatnie dni. Grałem overa w tej LM Koszykarskiej co nawet dogrywka była. Aris z kimśtam, a np. wczoraj Australii nie zdążyłem zagrać :]
Serio byłem przekonany, że tam pod 60% skuteczności podchodzisz.
 
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
Dzisiejsza tasiemka na noc :

HOU Rockets @ 1,25
SA Spurs @ 1,25
POR Trail Blazers @ 1,33
DAL Mavericks @ 1,42
Stan Wawrinka @ 1,28
Kei Nishikori @ 1,16
Rafael Nadal @ 1,44
7 zdarzeń, 1 Zakład * 100,00 PLN
⛔
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Nawey jeski na zapalki to 7k zapalek to troche jest. Ile wchodzi do zwyklej paczki? 35 zapalek? jedno pudelko 10-15 groszy.m.takze mamy 200 x 10-15 = 20-30zlotych:p
@Prezeso, 13/15 to 86.66%...duzo wiecej niz 60:p
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
No właśnie. Coś mi się nie zgadzało. Błędnie to odczytałem. Odczytałem jako 10 trafionych i 13 nietrafionych w grudniu. A nie 10/13. Zacząłem szukać gdzie żeś popełnił tyle pomyłek. Dlatego też zazwyczaj grając z Tobą inkasuję ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Zrobiłem sobie 10 pompek tak oglądając mecz Nadala i juz ciężko bylo :grin: A kiedys się 50 za jednym podejściem robilo. Oj trzeba cos się ruszyć w tym roku :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom