>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
pamiętam takiego tenisistę też się nazywał Miedviediev, który w tym samym czasie co Kafelnikov ustawiał co drugi mecz. Kasę od buków kosili i w kasynach przegrywali ???? ???? ????
A ten młody to może być jego syn albo brat?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Mam pytanko, dostal ktos powiadomienie od goscia o ustawionym meczu z oddsportal? Gosciu napisal w wiadomosci ze ma ustawke kurs atrakcyjny dwucyfrowy, i zostawil email. Dla mnie wiekszosc tych blogow z niby platnymi typa to bujda, wiec podeszlem do tej wiadomosci z przymrozeniem oka. Jednak postanowilem wyslac email ktory zostawil, i facet podal mecz jak i zdarzenie, bez jakichkolwiek wkretow ze musze cos zaplacic, kupic itp itd. Jakies opinie?
Wlasnie sprawdzam ten mecz i nie wchodzi...ja nie pogralem nawet za drobne bo posluchalem przyjaciela i jak widac bylo to oppacalne. Polecam uwazac na takie cos, ten mechanizm dziala na zasadzie:
Biore jakies spotkanie np Real vs Barca. 5ciu osobom wysylamy mega kurs 10+ na Real, a kolejnym 5ciu wysoki kurs na jakies zdarzenie ze strony Barcy. Jesli ktorys &quot;fix&quot; wejdzie, to te 5 osob pomysli ze gosc ma naprawde super typy, no bo fix o ktorym pisal wszedl, a dopuero pozniej jest kolejne naciaganie. Oczywiscie jesli w meczu Real vs Barca nie padnie wysoki kurs, to bierzemy inny mecz i az do skutku...0redzej czy pozniej wejdzie, a zysk z takiego &quot;scamu&quot; spory. Takze uwazajcie jak ktos pierwszy raz sie z tym spotyka.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Dobra, 4:5* i Miłosz idzie na serwis, liczę na lekki objaw zagotowania się przez Kanadyjczyka i próbujemy równowagę w 29. gemie @4,00 0,5/10
 
A 97

analyst

Użytkownik
Dobra, 4:5* i Miłosz idzie na serwis, liczę na lekki objaw zagotowania się przez Kanadyjczyka i próbujemy równowagę w 29. gemie @4,00 0,5/10
weź na pajacyka to przelej, ja Cię bardzo proszę. Nadal powinien już spakować manaty i wio do hotelu. Będą same asiki ???? Zagotować się to może janowicz a nie raonic ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Malavan vs Aluminium.(Liga Iranska)..w emailu bylo ze 1/X Kurs 15. Mamy 0:0, takze &quot;fix&quot; nie wszedl. Nie czaje sie, tylko nie podaje niesprawdzonych informacji bo jak widac otrzymalem wiadomosc od naciagacza a forum czasami lubi pograc all in...
p.S. Game Set Match! ????
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Dobra, 4:5* i Miłosz idzie na serwis, liczę na lekki objaw zagotowania się przez Kanadyjczyka i próbujemy równowagę w 29. gemie @4,00 ⛔ 0,5/10
⛔
Anal
Zacznij podawać typy, a nie komentować i żebrać o &quot;jakieś ako 1,5, bo nie potrafie nic wymyślec&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom