>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Będą zwalniać tempo? Czy zacznie się demolka Bulls?

25.5 punktów Spurs w IV kwarcie 1.76

Spurs wygra IV 3 lub więcej punktów 2.30
oba +
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Polecam over w meczu OKC vs Minnesota, dwie bardzo ofensywne drużyny więc w święta na pewno będzie show i bardzo ofensywny mecz. Innej opcji nie ma, linia niska jak na taki mecz.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
No to będzie atakować na live ;)
zobaczymy co ciekawego zaoferują, pierwsza kwarta over 55 1.90.
Już pograłem ten over ale tak widzę,że może być różnie... trudno zobaczymy co z tego wyjdzie. Na live jak linia nie będzie zabójcza (myślę o 22.5) to gram OKC over w I kwarcie
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dlaczego taki wysoki kurs na Oklahome ? Jakieś oslabienia ? Według mnie spory faworyt
A jaki byś chciał? 1,10? OKC to jest zespół nieprzewidywalny a do tego po odejściu Duranta i Ibaki, mocno przeciętny. Ja tam się nie bawię w jakieś handi zazwyczaj i gram najczęściej overy, ale kto co lubi.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
No to będzie atakować na live ;)

zobaczymy co ciekawego zaoferują, pierwsza kwarta over 55 1.90.

Już pograłem ten over ale tak widzę,że może być różnie... trudno zobaczymy co z tego wyjdzie. Na live jak linia nie będzie zabójcza (myślę o 22.5) to gram OKC over w I kwarcie
22,5pkt?
 
A 97

analyst

Użytkownik
A jaki byś chciał? 1,10? OKC to jest zespół nieprzewidywalny a do tego po odejściu Duranta i Ibaki, mocno przeciętny. Ja tam się nie bawię w jakieś handi zazwyczaj i gram najczęściej overy, ale kto co lubi.
Biorąc pod uwagę tabele, formę i h2h to kurs jest za wysoki skoro nie ma osłabień. A to, że jest to zespół nieprzewidywalny to buki na to nie patrzą. Tam kryje się coś innego, trzeba odpuścić ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom