>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Ciekawe czy Espanyol strzeli drugą? 6 minut mają. Ogląda ktoś? Dobrze że pograłem że padnie drugi gol na lajvie, @2.75 złapane, przynajmniej bez strat :/ Ktoś z Was też złapał?
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Pytanko do oglądających Portugalię i Belenenses - Sporting, czy przy obecnych 13 rzutach rożnych i wyniku 0:0 po I połowie warto pakować się w over 19 rożnych kurs @2.10 ?
 
H 902

hank

Użytkownik
Sorocabana- Caxias o 146,5 +
Flamengo -7,5
ako3,42
takie coś za 200, żeby czas lepiej zleciał do NBA. Nie radzę grać, bo pewnie nie wejdzie.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Pytanko do oglądających Portugalię i Belenenses - Sporting, czy przy obecnych 13 rzutach rożnych i wyniku 0:0 po I połowie warto pakować się w over 19 rożnych kurs @2.10 ?
lepiej over 1.5 obie druzyny takie sety marnowali, że powinno gładko siąść. Bo okazji masa.
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Pytanko do oglądających Portugalię i Belenenses - Sporting, czy przy obecnych 13 rzutach rożnych i wyniku 0:0 po I połowie warto pakować się w over 19 rożnych kurs @2.10 ?
Ja zawsze jak stawiałem takie wysokie linie to topiłem. Druga połowa może być taka, że Sporting szybko strzeli i będzie klepał. Skoñczy się na 5-6 rogach i kaska papa. Ale zrobisz jak uważasz, powodzenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom