>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Ja zawsze jak stawiałem takie wysokie linie to topiłem. Druga połowa może być taka, że Sporting szybko strzeli i będzie klepał. SkoĂączy się na 5-6 rogach i kaska papa. Ale zrobisz jak uważasz, powodzenia ;)
Fakt, że wszystko zależy ile to 0:0 się utrzyma.
Ale skoro temat poprowadzony to leciutko over 19 rożnych @2.37
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
ta brazylia to straszna paranoja tam wyniki sa nie do przewidzenia, mimo to wezme Macae mecz po 1,50 + flamengo ht -4.5

ostatnio brasilia i flamengo polecialy w kulki, jak sie juz pakowac w overy w brazylii to bardziej na 2 polowke
Brazylijska liga to tragedia.
Kczuku, w drugiej polowe to Cearense,pewnie ogarnie to Macae, ale ja tam nic nie gram.
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Ogladal ktos Espanyol? warto grac?
Ja osobiście czekam na karne ... i wtedy gram poniżej 9.5 rzutu karnego. Albo odrobię albo utopię. Tak jestem zły,że szok. Niemców w siatkę nie zamknąłem przy zysku prawie 90% a jak miałem postawione powyżej 1.5 w Espanyolu to zawiesił mi się net.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Fiorentina bawi się w Mikołaja dzisiaj. Wystawiona defensywa z Oliverą, Salcedo i Tomoviciem to żart na to z kim dzisiaj grają. Ofensywa z resztą nie lepiej z Chiesą i Cristoforo. Buki szybko zareagowały na tą 11stkę
⛔ 3-3
Prezenty były w ilości 2 bramek właściwie z niczego, ale co z tego jak Bernarneschi jak i cała Fiorentina mecz rundy dzisiaj.
Palermo też warto grać a z jakichś kompletnie nie zrozumiałych rzeczy kurs jeszcze na nich podskoczył. A wychodzą w końcu najlepiej dobraną 11stką od dawna, widać że nowy trener trochę oleju w głowie ma

PALERMO:
1 Posavec; 15 Cionek, 12 Gonzalez, 6 Goldaniga; 3 Rispoli, 28 Jajalo, 14 Gazzi, 19 Aleesami; 21 Quaison, 23 Diamanti (cap.); 30 Nestorovski.
⛔ 1-1
Im bliżej do końca meczu tym Pescara coraz bliżej bramki była. Dwie setki nie wykorzystane to dopchali koniec końców rzutem karnym w 90 minucie. Szczęście dla Sycylii widać już się wyczerpało po Genoii w niedzielę.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek co myslisz o Indianie dzisiaj kurs zachęca, a lubie tą drużynę, wiem że tu beż sentymentów, ale jak Twoja opoinia ?
Nad Nba, za chwile posiedze.
Przygladam sie lidze meksykanskiej i paczam ,a tam w Soles gra, znany z PLK, Oguchi....to kariere zrobił ????
Przygladam sie,bo widze,że to mocno overova liga, w skladach, wielu zawodnikow z ligi dominikanskiej.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Nad Nba, za chwile posiedze.
Przygladam sie lidze meksykanskiej i paczam ,a tam w Soles gra, znany z PLK, Oguchi....to kariere zrobił ????
Przygladam sie,bo widze,że to mocno overova liga, w skladach, wielu zawodnikow z ligi dominikanskiej.
Jak coś wyłapiesz to pisz ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
jak sie moge wtracic na temat nba to z tych wszystkich meczy dzisaj over 211.5 miedzy Heat-Lakers nie wyglada zle na pierwszy rzut oka, mysle czy by grubo nie poleciec w linie kolo 206.5

Lakers wiadomo w obronie tak srednio, heat ostatnio tez daje sobie narzucac. Lakers bedzie gralo szybkie akcje a Miami raczej sie dostosuje, oni zazywczaj sie dostososywowuja (k..ciezkie slowo) do warunkow na placu szybko tez potrafia zagrac tu raczej obrony nie bedzie.
Miami to 6 najwolniej grająca drużyna w lidze, oni zawsze grają wolno
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
poniżej 9.5 rzutów karnych w Espanyol... albo ratuje dzień ale topię po całości
i lipton ???? idealna sytuacje spierd... zawodnik Espanyolu nie trafił w bramke po tym jak jego kolega obronił karnego, oby odpadli
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
jak sie moge wtracic na temat nba to z tych wszystkich meczy dzisaj over 211.5 miedzy Heat-Lakers nie wyglada zle na pierwszy rzut oka, mysle czy by grubo nie poleciec w linie kolo 206.5
Lakers wiadomo w obronie tak srednio, heat ostatnio tez daje sobie narzucac. Lakers bedzie gralo szybkie akcje a Miami raczej sie dostosuje, oni zazywczaj sie dostososywowuja (k..ciezkie slowo) do warunkow na placu szybko tez potrafia zagrac tu raczej obrony nie bedzie.
Tylko ten szpital w druzynach,e Lakers zabraknie specjalistow od trojek.
Ja mialem pograc Clipsow dzis, bo z przecietniakami to ivh nie gram,ale na topowe ekipy się spinają, tylko teraz widze,że Griffin out...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom