>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
mireck 33

mireck

Użytkownik
Też mi się tak wydawało. Beleneses się za bardzo cofnęło i to się zemściło. Chcieli zadowolić się 1 punktem i pokarało.
 
H 902

hank

Użytkownik
W NY można też over Melo puścić. Powinien korzystać z tego, że jest mobilniejszy i często mijać Gordona.

Sporting over zwrot.
23,5, trochę dużo, wole niższe, ale z drugiej strony masz nosa do tych zawodników. Na razie śledzę tą Brazylię co pograłem, tak za 40 minut pomyślę o NBA.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
W ciemno to napisałem, takiej wysokiej to też nie ruszam.
Masz coś na nockę już upatrzonego?

Westbrook pięknie wczoraj wszedł, mimo, że już się bałem, że nie wejdzie w czwartej. Te typy na over wszystkiego wyglądają świetnie kiedy zespół ma jedną gwiazdę
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Masz coś na nockę już upatrzonego?

Westbrook pięknie wczoraj wszedł, mimo, że już się bałem, że nie wejdzie w czwartej. Te typy na over wszystkiego wyglądają świetnie kiedy zespół ma jedną gwiazdę
Póki co jeszcze nic. Wczoraj za małą przewagę miało OKC żeby Westbrook przesiadział. Całoroczny nieźle przysnął dając 52,5 gdzie inni mieli 58 nawet ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Puszczam na początek taki dubel
Teague powyżej 16,5 pkt i Curry powyżej 25 pkt ako @3.42 Unibet
Teague dzisiaj będzie grał na Thomasa, który jest marnym obrońcą, do tego nie gra Ellis, więc więcej okazji do rzutów. Curry też fajny matchup, myślę że porzucają sporo obie drużyny, ta linia 25 pkt może nawet w 3 kwarty pęknąć.
 
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
BOS Celtics @ 1,86
SA Spurs @ 1,80
MIA Heat @ 1,40
NY Knicks @ 1,50
4 zdarzenia, 1 Zakład * 80,00 PLN
wygranych $$
@down
okaze sie nad ranem
 
forky 734

forky

Użytkownik
Celtics - Pacers under 209,5 @1,909 pograłem grubo - zobaczymy jak wyjdzie ????
Jak siądzie to jutro będą typy tylko z pinn
Na dzisiaj wystarczy
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Witam nie moge wyplacic kasy z 1xbet wyskakuje mi:
To withdraw you must satisfy the bonus conditions.
Niestety nie mam u nich zadnego bonuu tydzien temu wyplacilem pieniadze i nie bylo zadnego problemu prosze o pomoc?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom