>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
dlatego tez nie napisalem ze graja szybka pilke i jestem przekonany ze tam bedzie over punktowy nawet grajac w miare wolne akcje to sie wszystko zrownowazy przy szybkich akcjach lakersow, poza tym to nie utah, memphis, spurs czy chocby ostatnio dallas zeby tam szlo w under.
Nawet jezeli nie graja bardzo szybkich akcji to w obronie tez nie imponuja, bardziej tam oczekuje wymiany ciosow.
Akurat z tych drużyn, które wymieniłeś to tylko Memphis jest bardziej underowe od Miami ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
over 0.5 na Sportingu
@3
Im często się coś wtacza w 90+ więc jak próbować to znowu po dobrym kursie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
pewnie ze tak nie wiem co probujesz sobie udowodnic ale pewnie utah twoim zdaniem to jest wykladnik druzyny ofensywnej hehe
Napisałeś, że Miami to nie Utah, Spurs, Memphis czy Dallas żeby miał być under, a w odpowiedzi dowiedziałeś się, że wszystkie te drużyny za wyjątkiem Memphis są bardziej overowe, więc już się nie pogrążaj pisaniem na zasadzie, a mnie sie wydaje, że będą szybko grali
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
wez mnie nie oslabiaj juz, jesli zaliczasz reszte tych druzyn ktore wymienilem do druzyn overowych to nie chce mi sie z Toba gadac. Tak uwazam, ze dzisaj z lakersami przekrocza linie 210 punktow i takie jest moje zdanie a jak chcesz mnie juz raczyc statystykami to chociaz podaj konkrety.
Są równie underowi jak Miami, Miami jest underowe. Tyle
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
over 0.5 na Sportingu

@3

Im często się coś wtacza w 90+ więc jak próbować to znowu po dobrym kursie ????
✅✅✅
buahuahua

90+ i gol ????

dołożyłem po kursie 6 jeszcze sobie za grosiki w 90 min ^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Sporting @2.2 pół godziny meczu, myślę że dadzą radę, nie mogą sobie pozwolić na stratę pkt jeżeli chcą jeszcze o coś grać
Właśnie pisałem że nie mój dzień na typowanie, Sporting bramka w 93 min chociaż troszkę odrobione, ale dalej grubo na minus
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
H 902

hank

Użytkownik
Over to Nowym Yorku. Ogarnięte w defensywie (a Miaimi lepiej broni niż atakuje) nie wypuszczały Lalek z setki, ale przy underze się upierał nie będę, bo linia ze względu na Miami dość nisko i nie zdziwię się jak pokryją.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
dziwna akcja z tym sportingiem, w doliczonym było na nich już kurs 10 i nagle spadł na 6 chociaż nic się nie specjalnego nie działo na boisku i za minute gol
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Over to Nowym Yorku. Ogarnięte w defensywie (a Miaimi lepiej broni niż atakuje) nie wypuszczały Lalek z setki, ale przy underze się upierał nie będę, bo linia ze względu na Miami dość nisko i nie zdziwię się jak pokryją.
W NY można też over Melo puścić. Powinien korzystać z tego, że jest mobilniejszy i często mijać Gordona.

Sporting over zwrot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom