>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
po takim kursie nie warto, w koncowce mieli okazje, sedzia im karnego nie gwizdna, a poza tym to Rumunia


w tej Turcji poprzeczka i slupek juz, bardzo chca
Gospodarze tak cisną?
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Javor - Vojvodina
Over 2.5 gola @2.62
Stawka: 300
DO wyjęcia: 787
Wynik: ??
Na razie dość ofensywny mecz, powinno wpaść pare goli ???? Oby ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Tylko ten czlowiek nawet 10zl nie stawia i pisze takie pierdoly ze poprostu nie da sie tego czytac. Chodzi mi tutaj o inne osoby ktore to czytaja i widza ze ktos gra za 1000, co za tym idzie tez graja ten typ bo mysla ze ktos wie co pisze. A ten czlowiek tylko pisze i gubi sie w tym co mysli i tutaj przekazuje innym uzytkownikom ????
niby racjq, ale chyba za bardzo chcesz uszczesliwic wszystkich...przeciez poczatkowi maja mozgi...po drugie bukmacherzy na poczatkowych zarabiaja...poczatkowi przegrywaja a doswiadczeni wygrywaja...taka jest bukmacherka...50% wygrywa na zakladzie, 50% przegrywa...takze nie rozumiem tych zlosci z jednej i drugiej strony
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Niestety, Al Jazira okazała się niewypałem. Ja do tego dołożyłem 2 stówki wtopy na rożnych w meczu Żydków. Oby w Serbii postrzelali.
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Niestety, Al Jazira okazała się niewypałem. Ja do tego dołożyłem 2 stówki wtopy na rożnych w meczu Żydków. Oby w Serbii postrzelali.
ja poczekam na over 1.5 gola jak będzie równe 2.00 i spróbuje....
ale już bez szaleństw....
EDIT: póki co 20 min i bez strzału....daleko do goli....
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
myślisz że można ??:&gt;
Javor ost 10 meczy 7 under
Vojvodina ost 10 meczy 8 under
Nie wiem czy można, ja zagrałem. Każda seria kiedyś się kończy. Mecz dość otwarty, mimo że strzałów jakoś w statystyce nie ma (oglądam). Może paść over, a może być i 0-0.
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Nie wiem czy można, ja zagrałem. Każda seria kiedyś się kończy. Mecz dość otwarty, mimo że strzałów jakoś w statystyce nie ma (oglądam). Może paść over, a może być i 0-0.
na tym polega piłka... nigdy nie możemy mówić 100%
Bo nawet ROW Rybnik może wygrać z Barceloną czy Realem przez przypadek....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom