>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
smarkinfl 39

smarkinfl

Użytkownik
Ale kto tu liczy czyjeś pieniądze? My tylko liczymy oszustwa, bo tych typów z kosmosu to facet wstawił od wczoraj ze cztery chyba, a podejrzewam że i wcześniej robił podobnie.
Masz racje ale jego ostatnie 3typy za 1k sa na ✅
w sumie to screenshoty by i nie zaszkodzily
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
ktoś kiedyś powiedział
niewykorzystane sytuacje się mszczą
cały mecz dominacja i ch... z tego
po 50f
Al-Jazira win 1.83 bet365
Hatta win 14.00 bet365
niech Hatta wygra.....cała wygrana z Sasuolo w rękach Arabów.... :/
po cichu liczyłem że Hatta przez przypadek... :/
Al-Jazira win 1.83 bet365 ✅
Hatta win 14.00 bet365 ⛔
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
50 f na 1,83 i 50 f na 14, to ***** uratowane.. ale pewnie zamknięte w połowie meczu, skontrowane i jeszcze na + lub na 0 xD śmieszny typ

50 * 1,83 = 91,5 więc w tych ostatnich dwóch typach też na - jesteś :|
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dopiero wróciłem....
Fajny wynik Al-Jazira... kasa za Genk wlazła
Wiec idzie troszkę
over 2.5 2.75 bet365
handi -1 2.37 bet365
po 100 funtów styknie ????
over 2.5 2.75 bet365⛔
handi -1 2.37 bet365⛔
popłyną ktoś bardziej... ?
czy mam majstra ?
⛔⛔
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Nie chce się mądrzyć po fakcie, ale po raz kolejny widzę taką sytuacje, że bet nie blokuje zakładów przy takich wolnych. Warto próbować jak się ogląda
Tylko ze oni zawsze maja info troche szybciej niz na becie i w transmisjii, gdybyl zagral to raczej by Ci tego nie przyklepali ???? ale mozesz probowac, sam juz to probowalem
 
julek 421

julek

Użytkownik
Tylko ze oni zawsze maja info troche szybciej niz na becie i w transmisjii, gdybyl zagral to raczej by Ci tego nie przyklepali ???? ale mozesz probowac, sam juz to probowalem
Zagrałem ;) a co tego trochę szybciej to się nie zgodzę bo to może być róznica sekundy. Zresztą od gwizdka do strzału przez awanture to trwało to koło 1,5 min
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Masz racje ale jego ostatnie 3typy za 1k sa na ✅
w sumie to screenshoty by i nie zaszkodzily
haha dokładnie, a forumowi eksperci się spinają bo ich nie stać na takie typy ???? Może on jest jakimś szefem banku i może sobie pozwolić na takie stawki. A jesli się tak obawiacie o pieniądze ludzi którzy po raz pierwszy tu wchodza i obstawiają to przypomnie wam, że to nie są wasze pieniądze i jesli oni stawiają typy niepoparte żadną analizą to jest tylko i wyłącznie ich problem. Zrozumcie to wreszcie.
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Zagrałem ;) a co tego trochę szybciej to się nie zgodzę bo to może być róznica sekundy. Zresztą od gwizdka do strzału przez awanture to trwało to koło 1,5 min
na comeon można tak śmiało próbować oni wiecznie spóźnieni.....
nie wiem czy ktoś pamięta początek tego buka.... fajny bonus i jak patrzyło sie na mecz na bet365 to na bet365 (głownie ang champinship) była bramka a na comeon pootwierane rynki jeszcze przez 3-4 minuty....
łapałem zakłady na kolejnego gola za wszystko co miałem i udało mi się to chyba z 3 razy... nie odebrali mi wygranej....
nie wiem jak teraz... moze sie poprawiło....
a screena mam na dysku chyba jeszcze z meczy ipswich jak na bet365 jest 1-0 a na comeon 0-0 (po moim postawieniu już) ;)
 
julek 421

julek

Użytkownik
haha dokładnie, a forumowi eksperci się spinają bo ich nie stać na takie typy ???? Może on jest jakimś szefem banku i może sobie pozwolić na takie stawki. A jesli się tak obawiacie o pieniądze ludzi którzy po raz pierwszy tu wchodza i obstawiają to przypomnie wam, że to nie są wasze pieniądze i jesli oni stawiają typy niepoparte żadną analizą to jest tylko i wyłącznie ich problem. Zrozumcie to wreszcie.
Przejrzyj jego 100 ostatnich postów to zrozumiesz o co tu chodzi.
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
haha dokładnie, a forumowi eksperci się spinają bo ich nie stać na takie typy ???? Może on jest jakimś szefem banku i może sobie pozwolić na takie stawki. A jesli się tak obawiacie o pieniądze ludzi którzy po raz pierwszy tu wchodza i obstawiają to przypomnie wam, że to nie są wasze pieniądze i jesli oni stawiają typy niepoparte żadną analizą to jest tylko i wyłącznie ich problem. Zrozumcie to wreszcie.
dokkadnie to sie czuje komus sie ufa z typami
 
julek 421

julek

Użytkownik
Ale czy ktoś Ci każe to stawiać?? Ogarnij się i przestań pisać o głupie screeny
Nie widzę postów tegp użytkownika i nigdy go o nic nie prosiłem. tu chodzi o dobro i poziom tego forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi w tym tenisie Aces-Slammers postwiłem na Slammers, chodiz mi do ilu setów oni tam grają
Grają 5 meczów po 1 secie. Set do 6. Wygrywa drużyna, która w 5 spotkaniach zdobędzie więcej gemów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom