>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja to podziwiam takich gości jak Tomcio, że też mu się chce wypisywac te pierdoly. Gosc kręci beke udając tutaj ćwierćmózga i się cieszy że ktoś to lyka.
Co na noc? 4* over w Nba wyglada, ale najlepiej wyglada Nyk-Portland i Bulls- Denver. I takiego dubelka poslalem, za milion, oczywiście euro.
jakie ako? bo postawiles milion euro a linie na overy nawet nie drgnely o pol punkta... ???? a tak na powaznie to ja Portland win...Nicks bez Noah graja, a Rose sam nie pociagnie bez swojego partnera z Bullsow.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
jakie ako? bo postawiles milion euro a linie na overy nawet nie drgnely o pol punkta... ???? a tak na powaznie to ja Portland win...Nicks bez Noah graja, a Rose sam nie pociagnie.
Brak Noah to przecież wzmocnienie, a nie osłabienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 902

hank

Użytkownik
Hank, co sadzisz o koszu pan jutro, Polska vs Belgia? Znane Ci sa info o pladze kontuzji u naszych?
Nie gram (nie śledzę) kosza pań, bo kobiety to moga grać w siatkówkę albo tenisa, tam nie tracą na uroku i się nie osmieszaja, bo umówmy się kobiety w kosza grać nie potrafią. Ale w ciemno szedlbym w under, bo u kobiet 40:45 to częste wyniki.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Cytowanie nie wyszło. Popraw sobie ????
Typ malina. Nerwowo i intensywnie miało być na boisku i było.
Cytowanie jest jak trzeba.
Najlepsze, że sprawę załatwił nie kto inny jak Vazquez człowiek co całe życie spędził w Palermo. I Juventus leci po pierwsze miejsce tak jak należało, bez Pipity, bez Dybali :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom