>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Jak to kaczki dzis obowiazkowo ???? na moje oko powini spokojnie wygrac, starczy juz wczoraj bylo za duzo komedii
jakby tak się przyjrzeć to Wyspiarze grają całkiem nieźle vs Ducks ,a wczoraj nie było takiej komedii,chyba tylko wygrana Rangersów ale mają taki sezon że nawet to nie powinno zbytnio dziwić.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Nie rozumiem dojść do 15 BP i wykorzystać całe 2? jak przegra to Grek to będzie mega wałek, koleś nie miał jeszcze ani jednego BP, Grek 15 i przy każdym dostaje raka...
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Ja pierdzielę, pograłem mocno Maple Leafs, a tutaj widzę, że to bardzo mocny public bet... Oby vegas się nie wtryniło w tym przypadku, bo może być mega smród.
Myślę że vegas to prędzej w Anaheim, Wyspiarze przecież muszą w końcu wygrać coś na wyjeździe,a wydaje mi się że łatwiej będzie dzisiaj z Ducks niż jutro z Kings
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
I co to ma związanego z tym tematem? Idź onanizowac się gdzie indziej
Wiem, może trochę przesadziłem, ale Popek powiedział, że jest na niego dobry kurs i warto na niego stawiać &quot;siano&quot;. ???? Więc temat ściśle związany z zakładami bukmacherskimi i na żywo ;).
Powodzenia w wieczornym typowaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawel-130361 141

pawel-130361

Użytkownik
Myślę że vegas to prędzej w Anaheim, Wyspiarze przecież muszą w końcu wygrać coś na wyjeździe,a wydaje mi się że łatwiej będzie dzisiaj z Ducks niż jutro z Kings
Myślę że Islanders dopiero jutro przełamią się właśnie z Kings,
dzisiaj Ducks wygrają.
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Tomcioomen to jest mistrz ! ^^ co gość ma nerwy ze stali, to nie mam pytań. Załadował 60 koła na BvB, potem na jakiś bet 90 zł, a potem na siatkówkę kobiet 26 koła.
Ludzie to się bawią, a nie to co my ... ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
co myslicie panowie o Portland dzisiaj z Nicks? ja pogralem czysty win portland, ale jak ktos ma jakies przeslanki albo wrozy z fusow to niech zapoda.
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Tomcioomen to jest mistrz ! ^^ co gość ma nerwy ze stali, to nie mam pytań. Załadował 60 koła na BvB, potem na jakiś bet 90 zł, a potem na siatkówkę kobiet 26 koła.

Ludzie to się bawią, a nie to co my ... ????
To tylko cyferki na monitorze.. :grin::grin::grin:
 
pawel-130361 141

pawel-130361

Użytkownik
Jak to nie ma ?
A jest? Może źle szukam :razz:.
Takie bety gram na noc:
Boston Bruins - St. Louis Blues
Blues ML 2,30 bet365 3/10 ✅
Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes
Leafs 60&#39; 2,20 bet365 2/10 ⛔
Anaheim Ducks - New York Islanders
Ducks 60&#39; 1,95 bet365 3/10 ⛔
Można spróbować bezpieczniej z dogrywką i rzutami karnymi Leafs i Kaczory.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Jak już grać z Ducks,to z handi albo ich rozjadą zgodnie z oczekiwaniami wszystkich,albo vegas doprowadzi do OT czy tam wygranej Wyspiarzy. Bo patrząc przez pryzmat formy itp,to Ducks powinni to gładko ugrać.
 
H 902

hank

Użytkownik
Ja to podziwiam takich gości jak Tomcio, że też mu się chce wypisywac te pierdoly. Gosc kręci beke udając tutaj ćwierćmózga i się cieszy że ktoś to lyka.
Co na noc? 4* over w Nba wyglada, ale najlepiej wyglada Nyk-Portland i Bulls- Denver. I takiego dubelka poslalem, za milion, oczywiście euro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom