>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
na Real zagrałem w tym roku 5x i za każdym razem mnie załatwił ... teraz w momencie robienia kontry na remis ... zauważyłem zablokowane kursy i znowu ...
ufff - szansa na kontrę ! ????
no 9 stów uratowanych ... ale nic nie przebije meczu chyba z Levante, gdy mnie uwalili na prawie 11k ...
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
ufff - szansa na kontrę ! ????

no 9 stów uratowanych ... ale nic nie przebije meczu chyba z Levante, gdy mnie uwalili na prawie 11k ...
wczoraj jakiego pecha miałem, postawiłem wasze typy w NHL, zazwyczaj wchodzą, pograłęm 3 duble łączone NHL/NBA kursy około 3, po równej stawce i 2 weszły, szkoda tych (pingwinów?) prowadzili 2-0 byli fawortywami i skończyli na 2-5, tak czy siak dobrą robotę wykonujecie ;d
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Real to już dowiezie, ale zupełnie nie wiedzą co się dzieje.
Klepią byle nie stracić grając 11 na 10 :V
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
W meczu Legii śmierdzi btsem, biorąc pod uwagę zestawienie graczy BVB. Ostatnio udało się z kartkami, także dzisiaj moja propozycja otrzymania żółtka wędruje do Rzeźniczaka. Jeśli faktycznie zagra na lewej obronie, to moim zdaniem nie ma szans w pojedynkach z ofensywnymi graczami niemieckiej ekipy. Po kursie 3 w Unibecie warto spróbować ????
BTS bardzo łatwy ✅. Kartka Rzeźniczaka na minus, mimo że okazji na zlapanie kartki miał kilka- szczególnie pod koniec meczu taktyczny faul na bodajże Pulisiciu powinien być nagrodzony :zoltakartka:

Na szczęście jutro jest kolejny dzień i kolejne okazje na yellow cards hunting :cool:
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Czemu ten Huth się nie wykartkował...

no ja miałem over 1,5 kartki lester, ale w taśmie, (notabene tylko to mi nie weszło).

Jutro oby jakiś Farseloniarz się wykartkował, bo over 0,5 kartki grubo pograne w całorocznym ????. Neymar lub Rakitić.
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
no ja miałem over 1,5 kartki lester, ale w taśmie, (notabene tylko to mi nie weszło).

Jutro oby jakiś Farseloniarz się wykartkował, bo over 0,5 kartki grubo pograne w całorocznym ????. Neymar lub Rakitić.
Mi to samo, kurs 47 padł :/
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Ale tych 2 roznych w dortumundzie to nie zrozumiem ???? no chyba ze ktos strzela 12 bramek w meczu...
Dobra paniska co tam dzis gramy z looto Nba i lotto Nhl
Jakies &#39;peffki&#39; ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom