>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Włączyłem sobie łączony ekran i popatrzyłem na ostatnie 6 minut w OKC i fakt straszny chaos. Ale chyba znaleźli swoją grę i jak wejdą w 2 połowę tak samo to Orlando tutaj raczej nie powącha wygranej. Wszystko zależy od tego jak zagrają w ofensywie.
Apropos defensywy Orlando wystarczy zobaczyć jak można w nich wjeżdżać bez przerwy. Russel mija jednego i nie ma pomocy. Ale myślę, że po nowym roku to będzie wyglądać już lepiej.
Lakers z Minnesotą 115 punktów w 1 połowie więc solidnie dla overa.
Montreal z Chicago 3 brameczki już a over 4 mi kończy taśmę od Mikko ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Mówiłem, że OKC jak zagra swoje to Orlando z tą swoją defensywą to nie ma czego szukać. Zobaczymy czy tylko OKC nie uzna, że to już się wygrało.
Trochę słaba ta 3 kwarta w Minnesocie.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
CS:GO Immortals win @4,50 bet365
Jeżeli mają jakąkolwiek szansę to teraz.
To ich mapa, teraz grają w TT, ale potem przechodzą na CT i taki kurs jest kuszący.

Ups, nie dopisałem, że chodzi mi o wygraną na pierwszej mapie :| Mam nadzieję, że nikt nie grał czystej wygranej.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Mówiłem, że OKC jak zagra swoje to Orlando z tą swoją defensywą to nie ma czego szukać. Zobaczymy czy tylko OKC nie uzna, że to już się wygrało.

Trochę słaba ta 3 kwarta w Minnesocie.
dlatego zamknąłem i ze 100 zł zrobiłem 460 ;) tak jak przewidywałem i 4 kwarte też przegrają chociaż nie sądzę ,że Lakers to wyciagną
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jakoś brakuje OKC takie instynktu killera. Wjeżdżają jak w masło to forsują rzuty z półdystansu i dystansu. Bez sensu totalnie.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Lakers z -23 po pierwszej już tylko -8 i 8:20 do końca, robi się ciekawie
Sędziowie tak gwiżdżą ten mecz na korzyść gospodarzy ,że nic z tego nie będzie ???? Win idzie do Minnesoty a raczej w niej zostaje bo graja u siebie
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
OKC std nie może dobić Orlando i daje im życia. Fajnie przygotowują akcje jak są w dupie jak z przodu to grają na pałę ;)
W Minnesocie tempo dobre i skuteczność dobra w 4q.
Co Russel robi w końcówce z Orlando. Kosmos. Swoją drogą trzeba oddać, że Orlando dzisiaj gra najlepszy chyba mecz w sezonie w ofensywie. Payton co dzisiaj zza łuku trafia to szok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom