>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
C9 cos marnie wyglada chyba trzeba poszukac czegos w strone Immortals na trainie bo tam tez dobrze graja.
Szymon dzieki za overka.
Moje +7 na OKC tez latwo ????
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Wypuszczą to, nie wierze w to, co tu sie stalo, ten lider OKC to ma udar głowy
# co za idioci, nie jest to mocne określenie na to co zrobili w końcówce, mieć wygrany mecz i przez udar mózgu go przegrać, gg
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
CS:GO Immortals win @4,50 bet365

Jeżeli mają jakąkolwiek szansę to teraz.
To ich mapa, teraz grają w TT, ale potem przechodzą na CT i taki kurs jest kuszący.


Ups, nie dopisałem, że chodzi mi o wygraną na pierwszej mapie :| Mam nadzieję, że nikt nie grał czystej wygranej.
✅ a jak ktoś przez pomyłkę zagrał czysty win to se zamyka z zyskiem, bo Immortals tego nie wygrają.

Swoją drogą wjechałem już w cloud9 @1,80 bet365 ????
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Dzisiaj to chyba wszystkie druzyny po kolei dostaja udarow, na zmiane.
Słonka 114:106, mieli pilke, chwilowe niedotlenienie, wpadaja trojki dla GSW, robi sie 114:117 ;dd
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hokej Canada WHL
2:00 Lethbridge Hurricanes - Saskatoon Blades over 6,5 1.65
Powinno śmiało wejść ja się zastanawiam na podwojenie typka z większa stawką
5-3✅
Jak pisałem weszło śmiało chociaż w 3 tercji się rostrzelali bo po 2 tercjach wskazywało na under ,ale jest wygrana jak pisałem wam
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
taki wynalazek znalazłem:
Krykiet
Zimbabwe vs Sri Lanka ~1,30-1,35
W zależności od buka. Ostatnio grali dwa testy, któe Sri Lanka wygrała bardzo wysoko. Do tego:
&quot;Sri Lanka have played 47 ODIs against Zimbabwe, winning 39.
Zimbabwe&#39;s last win against Sri Lanka came six years ago at Harare Sports Club. Six of the members of that playing XI are part of their current squad.&quot;
Do tego jak analizowałem składy (nie znam się ale porównywałem z ostatnimi testami) to są bardzo zbliżone więc kursy w tej okolicy wydają się bardzo dobre do zagrania.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Kocham WTA ????

5:1 15:0 - 5:2 30:30 - 5:3 40:30 - 5:4 15:0 - 5:5 - 5:6 i tu oczywiscie utrzymuje do zera na 6:6. W tie breaku z 0:3 na 7:4
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
taki wynalazek znalazłem:

Krykiet
Zimbabwe vs Sri Lanka ~1,30-1,35

W zależności od buka. Ostatnio grali dwa testy, któe Sri Lanka wygrała bardzo wysoko. Do tego:

&quot;Sri Lanka have played 47 ODIs against Zimbabwe, winning 39.
Zimbabwe&#39;s last win against Sri Lanka came six years ago at Harare Sports Club. Six of the members of that playing XI are part of their current squad.&quot;

Do tego jak analizowałem składy (nie znam się ale porównywałem z ostatnimi testami) to są bardzo zbliżone więc kursy w tej okolicy wydają się bardzo dobre do zagrania.

Powiem szczerze że pograłem i teraz mam pytanie, jak to jest ze livescore pokazuje 45:0 dla Zimbabwe a kursy na Sri Lankę spadły do 1.05? W krykiecie wygrywa ten co ma mniej punktów czy jak ?
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Mowisz ze skosny?

Dla mnie Wawrinka ;)
Gdyby grali 3mecz że sobą to może i tak, ale Stasiu dziś za nim zacznie działać bh i za nim wejdzie w mecz to może już być po. Kei niesamowicie regularny. Dla mnie zdecydowanie Japonczyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom