>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Prosto z mroźnej Rosji polecam 3 typy z hokeja na dzisiaj - 13:30 i 14:00. Można śledzić typy na live i próbować łapać wyższe kursy:
VHL - Torpedo - 1.22 ; Karaganda 1.40
MHL - Belye Medvedi - 1.50
Unibet
18:30 z KHL - Kazan OT - 1.57 Bet365
17:30 Czechy - Jihlava 1.40 - Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Geuer/Melicher uroki WTA są na fali Super TB 4-2 na 4-8 po takich błedach że to smieszne jest..
kocham WTA 4-2 4-8 6-8 6-10 po takich idiotycznych błedach &lt;3
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
ESpadon- Jastrzebski handi -14.5 pkt @ 2 tutaj mecz wieczorem dopiero ale warto zwrocic uwage na ten typ
panowie dla mnie ten typ to perła. pisalem o tym w TD
statystyki pokazują +, oliva w gazie, masny muzaj nie widze innej opcjii.
w Espadonie nie ma klimatu i nie będzie sa poprostu za slabi na takich rywali ????

i na 14:00 z MHL
Belye Medvedi vs Kuznetskie Medvedi
over4.5 @ 1.5 sportingbet
over5,5 @ 2 sportingbet
tutaj typ wzięty pod uwagę z uwagi na dyspozycje i h2h która daje duże szasne na ten górny overr bo 4.5 to powinno byc łatwo ????

a z TENISA
moim skromniutkim zdaniem
Nishikori wygra 1 seta @ 1.8
tutaj kazdy buk ma podobny kurs ???? za typem przemawia to że Stasiek potrzebuje czasu, przegra jednego gema moze cos mu nie podpasowac i Keii nie bedzie czekal pomimo że jego serwis jest slabszy od Staska.
raczej na sama wygrana nie ma co grać bo Stan jest nieobliczalny i dopoki nie wyjdzie na kort nie wiemy co moze sie stac, ale przegrana 1 seta wydaję się bardziej prawdopodobna ????
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Laska ładuje sobie 3 dfy w gemie
haha co ustawa, co miała piłkę na 6-6 to df lub nie wymuszony błąd, pierwszy BP oczywiście wykorzystany,
 
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Tenisowce, jest value na Klaasenów, czy raczej kursy dobrze wystawione?
Leciutko zagram.
Klaasen/Ram @3,75 1/10 szczwany
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Tenisowce, jest value na Klaasenów, czy raczej kursy dobrze wystawione?
Leciutko zagram.
Klaasen/Ram @3,75 1/10 szczwany
szkoda kasy szczerze , kursy dobrze wystawione , wczoraj tez odpowiednio kursy na klony i murray/soares byly wystawione i smialo mozna było grac, dzis Herbert/Mahut + Kontineny tez ogarną.
 
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
szkoda kasy szczerze , kursy dobrze wystawione , wczoraj tez odpowiednio kursy na klony i murray/soares byly wystawione i smialo mozna było grac, dzis Herbert/Mahut + Kontineny tez ogarną.
Kontineny to według mnie biorą cały turniej i to też lekko pograłem.
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Kontineny to według mnie biorą cały turniej i to też lekko pograłem.
czy cały turniej to bym tak bardzo opytmistycznie nie patrzał ;p choc w Paryzu fajnie pograli tylko miałem takie wrazenie ze wszystkie pary które juz miały awans odpuscily ten turniej. Moim osobistym zdaniem cały turniej bierze Herbert/Mahut lub Klony ;) ale grubiej dałem w strone Braciaków czuje ze zepna sie bo to bedzie ich ostatnia szansa wygrania tego turnieju :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom