>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
No tak jak patrzysz na tą statystykę to tak:

https://www.teamrankings.com/nba/stat/opponent-points-per-game

Ale ona nic nie mówi.

Defensywę możesz ocenić po tym:

https://www.teamrankings.com/nba/stat/defensive-efficiency

Gdyby grali na Zachodzie to z tą defensywą to by mieli pewnie bottom 3 jeżeli chodzi o punkty stracone na mecz.

Generalnie punkty stracone na mecz to słaby wyznacznik bo nie daje pełnego obrazu. Jak grasz z wolno grającą ekipą która gra na wysokiej skuteczności stracisz tyle samo co z szybko grającą ale na słabej skuteczności. Zasadnicza różnica.

Ta statystyka to podstawa zarówno jeżeli chodzi o ocenę ofensywy jak i defensywy.

A mniej efektywną od Orlando ofensywę ma 76ers mimo, że zdobywają 4 punkty na mecz więcej.

https://www.teamrankings.com/nba/stat/offensive-efficiency

Popatrz jak wygląda ostatnie pod względem straconych punktów Phoenix. Niby traci 114 punktów na mecz ale grają z bardzo szybko grającymi ekipami, które oddają więcej rzutów na mecz. Pod względem efektywności obrony zajmują 20 miejsce.



Ja myślałem nad underem ;) Ale zrezygnowałem. Orlando powinno tutaj zostać zatrzymane w okolicach 90 punktów a też nie sądzę by OKC tak forsowała tempo. Aczkolwiek z nimi to na dwoja babka wróżyła jak Orlando zagra swoją padakę to i 120 mogą rzucić.
akurat Deff Effi pod względem tego co napisałeś nie wiele ma do znaczenia, bo nie bronisz w ten sam sposob przeciwko kazdej ekipie, czasami warto np clean 3 zostawiac pusiakom ktorzy po prostu nie trafiaja a statystyka to liczy jako Twoja padake w obronie
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
akurat Deff Effi pod względem tego co napisałeś nie wiele ma do znaczenia, bo nie bronisz w ten sam sposob przeciwko kazdej ekipie, czasami warto np clean 3 zostawiac pusiakom ktorzy po prostu nie trafiaja a statystyka to liczy jako Twoja padake w obronie
Niby czemu ? Skoro typ ma ceglić to w longrunie będzie ceglić. Defensive efficiency liczysz na podstawie całkowitej liczby straconych punktów przez ilość posiadań. Więc co to ma do tego co piszesz ? Jeżeli ma ceglić to ceglić będzie i to lepiej dla def eff chyba, że nagle zaczyna trafiać z lepszą skutecznością.
Jest to chyba najlepsza statystyka opisująca efektywność defensywy o wiele lepsza niż ta którą przytoczyłeś.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Niby czemu ? Skoro typ ma ceglić to w longrunie będzie ceglić. Defensive efficiency liczysz na podstawie całkowitej liczby straconych punktów przez ilość posiadań. Więc co to ma do tego co piszesz ? Jeżeli ma ceglić to ceglić będzie i to lepiej dla def eff chyba, że nagle zaczyna trafiać z lepszą skutecznością.

Jest to chyba najlepsza statystyka opisująca efektywność defensywy o wiele lepsza niż ta którą przytoczyłeś.
dobre królu złoty koniec bezproduktywnej dyskusji już ???? masz racje ja się nie znam.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
dobre królu złoty koniec bezproduktywnej dyskusji już ???? masz racje ja się nie znam.
Proste zapytałem czemu niby zostawianie ceglącego gościa wide open ma źle wpływać na tą statystykę bo nie wiem. Skoro powiedziałeś to pewnie wiesz.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Inna sprawa, że ja wierzę, że Orlando ma możliwości by bronić na prawdę solidnie ale póki co jak oglądam ich spotkania to mam wrażenie, że poza krótkimi momentami ich obrona to padaka. Przede wszystkim nie funkcjonuje pomoc w obronie, przekazanie. Tam po minięciu pierwszego gościa kończy się obrona.
Ale może to zacznie funkcjonować bo lepszego trenera chyba nie mogli sobie wymarzyć do takiego systemu.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Proste zapytałem czemu niby zostawianie ceglącego gościa wide open ma źle wpływać na tą statystykę bo nie wiem. Skoro powiedziałeś to pewnie wiesz.
Powiedziałem .że sie nie znam i dla mnie temat skończony tego meczu. Jak wygra OKC to będęsie cieszył ,że Ci weszło????
Inna sprawa , że pierwsza kwarta trochę Ci zmieniła myślenie ????
P.S aby Minnesota nie dała się wyprzedzić do końca połowy ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Konia z rzędem temu,kto podpowie,dlaczego nie moge wstawic avartaru,rozmiar itp tak jak powinno,prôbowałem nascie razy z rożnych urządzen.?
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Powiedziałem .że sie nie znam i dla mnie temat skończony tego meczu. Jak wygra OKC to będęsie cieszył ,że Ci weszło????
Inna sprawa , że pierwsza kwarta trochę Ci zmieniła myślenie ????
Lol nawet nie oglądam.
Zobacz co pisałem od początku sezonu o Orlando. Po prostu wierzę, że mają potencjał. Pokazują go krótkimi fragmentami(mówię o defensywie). Ale póki co wyglądało to bardzo słabo w ogólnym rozrachunku.
Ech no i Minnesota wygrała. Dzisiaj w OT 0/2 :/
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Lol nawet nie oglądam.

Zobacz co pisałem od początku sezonu o Orlando. Po prostu wierzę, że mają potencjał. Pokazują go krótkimi fragmentami(mówię o defensywie). Ale póki co wyglądało to bardzo słabo w ogólnym rozrachunku.
też nie oglądam bo główny mecz dla mnie dziś to Minnesota i Los Angeles i na razie wszystko zgodnie z planem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Konia z rzędem temu,kto podpowie,dlaczego nie moge wstawic avartaru,rozmiar itp tak jak powinno,prôbowałem nascie razy z rożnych urządzen.?
Niemam pojęcia mi też nie akceptowało ,ale za kilka dni poszło jakiś mały , achciałem iny mić wyskakiwał błąd :;/:

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom