>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
⛔ Ale to są ogórki ostatnio to szok - trzeba grać u nich under 2.5 w każdym meczu ^^
Męczą bułe niemiłosiernie ,ostatnio udało im się z Kings.

Tak czy siak ,grają u siebie a u Dzikusów broni Kuemper więc nie widzę innej opcji niż :

Senators strzelą w 3 tercji @ 1.50 bet365 3j

i dla zabawy : mecz zakończy się po rzutach karnych @ 8.5 bet365 0.5 j
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Orlando Win 5.25@bet 365 granie OKC ,które Swoją gre bazuje praktycznie tylko na tym czy Westbrook ma dzień czy go nie ma po kursie 1.2 mija sięz celem. Orlando w defensuwie radzi sobie nieźle, natomiast tragicznie w ataku. To w końcu musi zaskoczyć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Najważniejsze by Minnesota została na maksymalnie 2 bramkach w regular time. Do tego mam Ottawę na win w OT więc fajnie jakby to ogarnęli.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Orlando Win 5.25@bet 365 granie OKC ,które Swoją gre bazuje praktycznie tylko na tym czy Westbrook ma dzień czy go nie ma po kursie 1.2 mija sięz celem. Orlando w defensuwie radzi sobie nieźle, natomiast tragicznie w ataku. To w końcu musi zaskoczyć...
Eeeee Orlando dobrze w defensywie ? Widziałeś ich jakiś mecz ?
26 defensywa ligi na o klasę póki co gorszym wschodzie. Gdyby grali na zachodzie to pewnie byliby na samym końcu.
Błagam panie nie pisz bzdór ;)
To, że trener chce nie znaczy, że to od razu ma funkcjonować. Póki co ta defensywa wygląda koszmarnie także przez koszmar w ofensywie. Tracą sporo, nie trafiają i muszą szybko wracać a z tym jest po pierwsze problem no i nie mogą solidnie ustawić(tzw. setup defense ).
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Jakiś specjalista wspomoże opinią o @2.30 na Lakers? patrzę na ostatnie mecze i są w formie, wygrywają i dużo rzucają, za to minnesota odwrotnie, i zastanawia mnie ten kurs czy nie warty gry, ewentualnie łapać jakiś handicap dodatni na live jeśli będzie okazja

edit: kurs spadł do 2
HT/FT graaj ????
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Eeeee Orlando dobrze w defensywie ? Widziałeś ich jakiś mecz ?
26 defensywa ligi na o klasę póki co gorszym wschodzie. Gdyby grali na zachodzie to pewnie byliby na samym końcu.
Błagam panie nie pisz bzdór ;)
To, że trener chce nie znaczy, że to od razu ma funkcjonować. Póki co ta defensywa wygląda koszmarnie także przez koszmar w ofensywie. Tracą sporo, nie trafiają i muszą szybko wracać a z tym jest po pierwsze problem no i nie mogą solidnie ustawić(tzw. setup defense ).
Ty nie pisz bzdur bo Orlando to 14 defensywa ligi . Natomiast ostatni atak ligi. Nie wiem skąd takie epickie dane pobrałeś.
Ale podziel się chętnie pooglądam ????
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Najważniejsze by Minnesota została na maksymalnie 2 bramkach w regular time. Do tego mam Ottawę na win w OT więc fajnie jakby to ogarnęli.
do zrobienia,jak dla mnie będzie dogrywka, tylko że tam Wilds wygrają ,ale to tylko przeczucie
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ty nie pisz bzdur bo Orlando to 14 defensywa ligi . Natomiast ostatni atak ligi. Nie wiem skąd takie epickie dane pobrałeś.
Ale podziel się chętnie pooglądam ????
No tak jak patrzysz na tą statystykę to tak:
https://www.teamrankings.com/nba/stat/opponent-points-per-game
Ale ona nic nie mówi.
Defensywę możesz ocenić po tym:
https://www.teamrankings.com/nba/stat/defensive-efficiency
Gdyby grali na Zachodzie to z tą defensywą to by mieli pewnie bottom 3 jeżeli chodzi o punkty stracone na mecz.
Generalnie punkty stracone na mecz to słaby wyznacznik bo nie daje pełnego obrazu. Jak grasz z wolno grającą ekipą która gra na wysokiej skuteczności stracisz tyle samo co z szybko grającą ale na słabej skuteczności. Zasadnicza różnica.
Ta statystyka to podstawa zarówno jeżeli chodzi o ocenę ofensywy jak i defensywy.
A mniej efektywną od Orlando ofensywę ma 76ers mimo, że zdobywają 4 punkty na mecz więcej.
https://www.teamrankings.com/nba/stat/offensive-efficiency
Popatrz jak wygląda ostatnie pod względem straconych punktów Phoenix. Niby traci 114 punktów na mecz ale grają z bardzo szybko grającymi ekipami, które oddają więcej rzutów na mecz. Pod względem efektywności obrony zajmują 20 miejsce.
over 204,5 w meczu OKC - Magic to dobry typ
Bet365 @1,83
Ja myślałem nad underem ;) Ale zrezygnowałem. Orlando powinno tutaj zostać zatrzymane w okolicach 90 punktów a też nie sądzę by OKC tak forsowała tempo. Aczkolwiek z nimi to na dwoja babka wróżyła jak Orlando zagra swoją padakę to i 120 mogą rzucić.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Męczą bułe niemiłosiernie ,ostatnio udało im się z Kings.

Tak czy siak ,grają u siebie a u Dzikusów broni Kuemper więc nie widzę innej opcji niż :

Senators strzelą w 3 tercji @ 1.50 bet365 3j

i dla zabawy : mecz zakończy się po rzutach karnych @ 8.5 bet365 0.5 j
Senators gol ✅
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Ja atakuje Senators w 60&#39; @3.3

juz jedna dogrywka była dzis wiec nie moze byc jedna po 2 ????
tym tokiem rozumowania to 2 razy wygrali gospodarze dzisiaj więc :grin:

ja bym w to nie wchodził, Wilds wygra w dogrywce/karnych ;)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
tym tokiem rozumowania to 2 razy wygrali gospodarze dzisiaj więc :grin:

ja bym w to nie wchodził, Wilds wygra w dogrywce/karnych ;)
Szczerze wyglądają trochę lepiej ale mam nadzieję, że Ottawa ogarnie bo to taki mecz gdzie Minnesota wygląda lepiej ale mało z tego wynika.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Szczerze wyglądają trochę lepiej ale mam nadzieję, że Ottawa ogarnie bo to taki mecz gdzie Minnesota wygląda lepiej ale mało z tego wynika.
Wilds jeszcze ani razu nie wygrali po dogrywce , a Senators 4 bodajże ,także przełamanie dzisiaj. Karlsson nie będzie cały czas ich ratował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom