>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Te wszystkie pistoletowki i overpassy powinny osobny dzial miec, żeby nie mieszać sie tu z prawdziwymi sportami, bo zawsze trzeba się tu przebijać przez te posty, których w zasadzie z polowa jak nie większość jest juz. Ja tam juz te skróty niektore kojarzę, to jak tylko spojrzę, ze jest jakies slowko, to wiem żeby dalej nie czytać. Zrobić im jakis temat np. &quot;Gierki dla gimbazy&quot; i spokój będzie. :]
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Pierwszy raz oglądasz? W większości ITF tak jest.
no pierwszy i ostatni zarazem, takie mecze są typowo pod hazard chyba grane co ? pilka przy siatce a oni graja, zaserwowal w siatke poszedl po pilke i jeszcze raz tą sama pilka serwuje ????
Sam osobiscie gram w tenisa i mysle ze pare gemów bym z nimi wygral ????
BTW - widzieliscie artykuly w sieci &#39;&#39; Kamil Majchrzak numerem jeden... w Polsce&#39;&#39; ?
chyba zbliżają się lata posuchy w męskim tenisie jesli chodzi o polaków
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ten Majchrzak to mi się srednio widzi jakos na przyszłość. Juz ten Hurkacz może byc lepszy. Wysokie chlopisko, dobre warunki fizyczne, moznaby podróbkę Isnera z niego zrobić.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Ten Majchrzak to mi się srednio widzi jakos na przyszłość. Juz ten Hurkacz może byc lepszy. Wysokie chlopisko, dobre warunki fizyczne, moznaby podróbkę Isnera z niego zrobić.

mam obawy że żaden z nich nie zbliży się do poziomu &#39;&#39;podrobionego isnera&#39;&#39;

niestety ale my jako naród nie mamy mentalności zwycięzcy, a w tenisie 80% to głowa bo grasz sam nie masz nikogo w drużynie. Przykład Isi która nawet tym swoim przebijaniem powinna wygrywać dużo więcej ale głowa jej nie pozwala.
Sami widzicie co się stało z Djoko mówi że stracil motywacje, mi sie wydaje że za dużo pojedynczych porażek odniósl w tym sezonie co zaburzyło jego pewnosc siebie, wtedy zaczynają się problemy.
Dziwna sprawa że nagle Cilic wygrał z nim 2:0 gdzie wczesniej kazdy wychodzil naprzeciwko djoko i wiedzial że przegra, głowa z góry zakladala że nie ma szans. Teraz wszyscy wiedzą że Djoko stracił pewnosc siebie i Ci lepsi potrafią to wykorzystać. Wydaje mi się że wygrana Mastersa przez Djoko może mu przywrócić pewnosc siebie i znowu bedzie wygrywal.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
alternatywne sumy w meczu 2 drogowy jesli postawie under 4.5 ? to przy wyniku 2:2 moj zaklad będzie rozliczony na + czy - ?
chodzi mi o NHL
 
5567 719

5567

Użytkownik
Moim zdaniem Djokovic nie wygra tego Mastersa. Gość jest w slabszej formie, nie tylko psychicznej, ale i fizycznej takie mam wrażenie. Nie zmieni sie to raczej w tydzien. Murray powinien go pogonić. No ale spokojnie... &quot;Mr. Melbourne&quot; zawsze spina sie najbardziej na AO, wiec mysle, ze juz niebawem zobaczymy ponownie Novaka w optymalnej formie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom