>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Ode mnie propozycje na noc:
LA Clippers - Detroit Pistons
Chicago Bulls - Orlando Magic
Clippers + Bulls
1.694
Pinnacle
2.5 j
Boston Bruins - Buffalo Sabres
Bruins OT
1.613
Pinnacle
4 j
NY Islanders - Vancouver Canucks
over 4.5 OT
1.50
Pinnacle
2 j
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Tampa over 2.5 OT
1.833
Pinnacle
2.5 j
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jakies perełki na.noc ? Trzeba odrobic.Efector
Ja tez odrabiam Kosza Czeskiego ,ale Nhl nie moja dziedzina ,jedynie tylko po kursach kiedyś grałem i nie wchodziło ,a gole też nieraz dałem 3,5 to było 2-0 albo mniej ,cieżko wyczuć jest Nhl
Powodzenia:]
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
7,5 to fajny masz u mnie pinnek ma 9,5 i 8,5 i pograłem. Zobaczymy czy teoria się sprawdzi. Lekko bo przy takich hc nie ma co wariować tym bardziej że to online.
No na 365 takie rarytasy, ja tam nie znam generalnie możliwości tych drużyn, kojarze tylko, że SK swego czasu byli bodajże top 1 a train to ich mapa, no i ten kurs 8 na complexity sugeruje, że powinni zostać zmiażdżeni, dlatego sie zastanawiałem czy coś nie zagrać na to 7,5
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
No na 365 takie rarytasy, ja tam nie znam generalnie możliwości tych drużyn, kojarze tylko, że SK swego czasu byli bodajże top 1 a train to ich mapa, no i ten kurs 8 na complexity sugeruje, że powinni zostać zmiażdżeni, dlatego sie zastanawiałem czy coś nie zagrać na to 7,5
SK to dalej TOP3 na pewno. Train to ich mapa. Pytanie co zagrają to jest online i tutaj różne rzeczy się działy. Complexity ma w toku mecz eliminacji ELeague gdzie jest 1:1. Grają od 19.30 naszego czasu bo mają za sobą mecz z Wizards grany na 3 mapach i teraz 2 mapy z Muffinami. Więc mają za sobą już 5 map a teraz mecz z SK i dokończenie meczu z Muffinami. Więc mając na uwadze, że tutaj o nic nie grają powinni grać dosyć fancy i szybko bo jednak tyle gry to męczace na takim poziomie.
Spadam spać.
Pzdr i powodzenia w nocy.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Panowie dzis 3 mecze NHL, i zaklad że w którymś ze spotkan dojdzie do rzutów karnych wynosi odpowiednio- @ 10, 10 , 11
jest sens zagrania na każde z tych spotkan ?
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Oklahoma dzisiaj pewka?
Nie ma czegoś takiego jak pewka ????
Ale za to ciekawy bet wypatrzyłem na pierwszą kwartę w Waszyngtonie
First Quarter Winner Houston Rockets 2.00 Betsson
Czy wiecie, że Houston to do tej pory ekipa, która zdobywa najwięcej punktów w pierwszej kwarcie? 32, Wizzards 24 punkty 1 i 23 siła. Natomiast średnia różnica w pierwszej kwarcie między Houston a przeciwnikami wynosi +4.0 na korzyść Houston Rockets , natomiast Wizzards -0.5 w tym względzie. Ciekawe jest to ,że Houston w 2 kwartach zajmuje 3 miejsce natomiast 3 i 4 kwarta to opowiednio 19 i 26 miejsce pod tym względem ???? także tendencja ciekawa !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom