>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Hornetsi robią najlepszy wynik w kwarcie w historii. To co gra Indiana w defensywie to dramat, już Rockets są lepsi. Nie ma szans z taką obroną być w PO.
No właśnie nie robią ???? wszedł szrot i przez 3 minuty 3 pkt rzucili
e: sam w sumie nie pamiętam czy pokazali rekord 42 czy 44 z GSW
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
40:22 dla Hornets ???? Każdemu może się zdarzyć kwarta na poziomie 90% FG 100% 3 pointers Made ????
Ciekawe ile dziś by im GSW rzuciło. Nie ma rekordu. Rekord jest z 1992 chyba 44 pkt wrzucone właśnie Goldenom. Nie wiem kto z Was ogląda mecz ale nie macie wrażenia że Indiana gra na kacu? Piłka sama wypada z rąk, dużo TO, a jak rzucali trójki to piłka nawet w obręcz nie trafiała. Niech się cieszą, że są tylko -9.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ciekawe ile dziś by im GSW rzuciło. Nie ma rekordu. Rekord jest z 1992 chyba 44 pkt wrzucone właśnie Goldenom. Nie wiem kto z Was ogląda mecz ale nie macie wrażenia że Indiana gra na kacu? Piłka sama wypada z rąk, dużo TO, a jak rzucali trójki to piłka nawet w obręcz nie trafiała. Niech się cieszą, że są tylko -9.
Ogladam Wizards, ale z tego co mówisz Hornets lepiej zagrać ne mogli a Indiana gorzej , tak więc optymistycznie patrze na Win Indiany w dalszym ciągu
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Ciekawe ile dziś by im GSW rzuciło. Nie ma rekordu. Rekord jest z 1992 chyba 44 pkt wrzucone właśnie Goldenom. Nie wiem kto z Was ogląda mecz ale nie macie wrażenia że Indiana gra na kacu? Piłka sama wypada z rąk, dużo TO, a jak rzucali trójki to piłka nawet w obręcz nie trafiała. Niech się cieszą, że są tylko -9.
Ja oglądam, ciężko powiedzieć czy zaczną jeszcze dziś coś grać wgl
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Indiana nie wybroniła chyba nic w pomalowanym, Hornets trafili praktycznie wszystkie rzuty w pierwszych 8 minutach, dodając do tego TO Indiany to 34 pkt i tylko -9 w dupe po 1 kwarcie to całkiem niezły wynik.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Indiana niech się przyłoży, bo o ile o over 105 Hornets jestem spokojny, to Kemba musi jeszcze wrócić i rzucić 13 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom