>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Fajnie jakby podali mapy na jakich zagra SK z complexity. Raczej pewne że wjedzie Train od strony SK, ale wazniejsza dla mnie a druga mapa ;)
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
może to i głupie ale spróbuje za drobne grać bet z tenisa na live

Federico Moreno utrzyma swoje podanie do 30
19 gem F. Moreno wygra do 30 @7 ⛔⛔

w spotkaniu utrzymał swoje podanie 7 razy
6 razy wygrywał do 30
1 raz do 15

gem 1 przegrany do 15
gem 3 wygrany do 30
gem 5 wygrany do 30
gem 7 wygrany do 30
gem 9 wygrany do 30
gem 11 wygrany do 15
gem 13 to Tie Break
gem 15 wygrany do 30
gem 17 wygrany do 30
gem 19 wygrany do 40⛔⛔
gem 21 ??

niestety mamy 40-40 :;/:

próbuje jeszcze raz,
Federico Moreno wygra 21 gema do 30 @7
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Dignitas wlasnie zabili mi handicap, ale boty, graja fulla na eco i zamiast wbić, czekaj i czekają i zachodzą ich od tył i padają, boze nie może nigdy wejsc
#teraz grają sobie dobrze zaraz 14-13 będą mieli, jakby nie ta runda to mogło być już 15-11, gg
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja idę na 3 mapie w Muffinki przed spaniem. Momentum dla nich a nie sądzę by którakolwiek ekipa miała edge na tej mapie.
Muffin Lightning +2,5 1,909 i na win mapy 2,23. Poza tym Kanadyjczycy mogą być już myślami przy meczu z SK. Na swojej mapie ledwo wygrali, na mapie przeciwnika od 5:0 przegrali 4:16.
Przesunęli na 2 by mogli zagrać z SK. Wg. mnie jeszcze lepszy typ bo przecież dla nich to będzie nie wiem 5h grania non stop ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobry wieczór wszystkim mnie Opava przekręciła w kosza Czeskiego juz niegram tej ligi ,straciłem sporo ,teraz czekam na Mogi zagrane po 1.52 zw meczu ,jak wejdzie to bede szcześliwy ,sporo odrobie przez kosza i hokeje na gole ,a jutro coś zapodam Barys ładnie wygrało jak pisałem jutro sporo Ruskiego hokeja o SOCZI się boje grac bo kiedyś Metalurg Novokuzmieck musi wygrać ma 5 porażek ,odpuszczamy tem meczyk ,jedynie na gole zagram ,ale cieżko będzie najlepiej się gra na AHL 4,5 kursy powyzej 1.40 a 5,5 to koło 1.80 ,zależy jakie kursy na mecz wystawiają
Pozdrawiam wszystkich i dużo wygranych życzę i miłego wieczorku Pozdrawiam
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ale handicapy na SK sick tylko, że complexity to to teraz najchętniej by szybko przegrało bo i tak raczej nie mają czego szukać w ECS.
Zagram lekko SK -9,5 1 mapa i -8,5 2 mapa z prostego względu. Complexity o nic już nie gra w ECS i raczej przed pojedynkiem z Muffinami to im na rękę by skończyć to szybko w miarę i wg. mnie przynamniej na jednej mapie pójdzie blowout a wg. mnie jest szansa na bardzo szybkie dwa spotkania. Taka czutka ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom