>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Fajnie jakby podali mapy na jakich zagra SK z complexity. Raczej pewne że wjedzie Train od strony SK, ale wazniejsza dla mnie a druga mapa ;)
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
może to i głupie ale spróbuje za drobne grać bet z tenisa na live

Federico Moreno utrzyma swoje podanie do 30
19 gem F. Moreno wygra do 30 @7 ⛔⛔

w spotkaniu utrzymał swoje podanie 7 razy
6 razy wygrywał do 30
1 raz do 15

gem 1 przegrany do 15
gem 3 wygrany do 30
gem 5 wygrany do 30
gem 7 wygrany do 30
gem 9 wygrany do 30
gem 11 wygrany do 15
gem 13 to Tie Break
gem 15 wygrany do 30
gem 17 wygrany do 30
gem 19 wygrany do 40⛔⛔
gem 21 ??

niestety mamy 40-40 :;/:

próbuje jeszcze raz,
Federico Moreno wygra 21 gema do 30 @7
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Dignitas wlasnie zabili mi handicap, ale boty, graja fulla na eco i zamiast wbić, czekaj i czekają i zachodzą ich od tył i padają, boze nie może nigdy wejsc
#teraz grają sobie dobrze zaraz 14-13 będą mieli, jakby nie ta runda to mogło być już 15-11, gg
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja idę na 3 mapie w Muffinki przed spaniem. Momentum dla nich a nie sądzę by którakolwiek ekipa miała edge na tej mapie.
Muffin Lightning +2,5 1,909 i na win mapy 2,23. Poza tym Kanadyjczycy mogą być już myślami przy meczu z SK. Na swojej mapie ledwo wygrali, na mapie przeciwnika od 5:0 przegrali 4:16.
Przesunęli na 2 by mogli zagrać z SK. Wg. mnie jeszcze lepszy typ bo przecież dla nich to będzie nie wiem 5h grania non stop ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobry wieczór wszystkim mnie Opava przekręciła w kosza Czeskiego juz niegram tej ligi ,straciłem sporo ,teraz czekam na Mogi zagrane po 1.52 zw meczu ,jak wejdzie to bede szcześliwy ,sporo odrobie przez kosza i hokeje na gole ,a jutro coś zapodam Barys ładnie wygrało jak pisałem jutro sporo Ruskiego hokeja o SOCZI się boje grac bo kiedyś Metalurg Novokuzmieck musi wygrać ma 5 porażek ,odpuszczamy tem meczyk ,jedynie na gole zagram ,ale cieżko będzie najlepiej się gra na AHL 4,5 kursy powyzej 1.40 a 5,5 to koło 1.80 ,zależy jakie kursy na mecz wystawiają
Pozdrawiam wszystkich i dużo wygranych życzę i miłego wieczorku Pozdrawiam
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ale handicapy na SK sick tylko, że complexity to to teraz najchętniej by szybko przegrało bo i tak raczej nie mają czego szukać w ECS.
Zagram lekko SK -9,5 1 mapa i -8,5 2 mapa z prostego względu. Complexity o nic już nie gra w ECS i raczej przed pojedynkiem z Muffinami to im na rękę by skończyć to szybko w miarę i wg. mnie przynamniej na jednej mapie pójdzie blowout a wg. mnie jest szansa na bardzo szybkie dwa spotkania. Taka czutka ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom