>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ciężko na Djoka 1,3 znaleźć ????
Po to mam czarną listę, aby pamiętać co odwalają niektóre pacany gdy są faworytami buków. Zresztą prawie zawsze szukam coś w kierunku underdogów. Nie gram nic poniżej kursu 1.60 a najczęściej walę kursy 2.10 - 2.50 i wcale kiepsko nie wchodzą. Jak się ma sposób i uwagę na niektórych zawodników to łatwiej jest znaleźć fajny kurs na underdoga. Przykład Dimitrov, gość jako underdog potrafi opierdzielić Murraya czy Nishikorego a jako faworyt przegrywa z asami typu Pospisil (z tego sezonu, bo rok i dwa lata temu był naprawdę solidny). To samo deble typu grubas Matkowski któremu buki dają małe kursy ze względu na to, że w przeszłości był wysoko w rankingu
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Ktoś wczoraj się dziwił, że przewaga +12 została roztrwoniona, a dzisiaj w PBA to zespół, który wygrał 3 kwartę 39:12 może przegrać zaraz mecz ????
tylko umówmy się że to jest taka trochę lepsza odmiana podwórkowego basketu ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
gosciu, ty po prostu nie wiesz na kogo puszczac. Bo kto madry gra na Paire, lacko, foga, troickiego, grotha, bernkisa, melzera....
Hahahahaha, odezwał się mądrala. Mam 21 lat obstawiam od lat 3, a tenisa od roku. Człowiek uczy się cały czas i na własnych błędach wybiera graczy lub drużyny, które trzeba omijać. Podaj mi swoje początki cwaniaczku bo nawet jeśli jesteś starym wyjadaczem to nie masz lepszej skuteczności ode mnie czy innych, a babole sam popełniasz
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
gosciu, ty po prostu nie wiesz na kogo puszczac. Bo kto madry gra na Paire, lacko, foga, troickiego, grotha, bernkisa, melzera....
a Ty przestan sie wymadrzac, bo od dluzszego czasu obserwuje jak namawiasz na niektore pewki i smiac mi sie chce, bo czasami nawet blisko nie jest taki z ciebie znawca
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom