>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Mniejsza o sygnaturkę, zaraz nie będzie na kogo grać :grin: :grin:
Jak już mówiłem wcześniej, grać jest zawsze na kogo. Trzeba grać przeciwko zjebusom ????
A ten sposób naprawdę działa. Wczoraj nie zagrałem na Cuevasa/Granollersa i na Escobedo, zagrałem przeciwko Kubotowi i Grothowi, efekt każdy chyba zna ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Na tych Filipinach leci przekręt roku, Nie wiem jak to możliwe w minutę 7 pkt stracić, kiedy w ostatniej kwarcie rozwaliło się przeciwnika 27 pktami ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Co dzieje się w sytuacji, gdy &quot;nie-zjebus&quot; przegra ze zjebusem? Wtedy, rozumiem, że taki delikwent zostaje liderem czarnej listy?
Wtedy następuje obserwacja &quot;nie-zjebusa&quot; i gdy ponownie coś odwali to dostaje awans na &quot;zjebusa&quot;, miejsce na czarnej liście i kija do dupy
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ja interesuje się tenisem od koło 12 lat, jakbym chciał robić czarną listę, bo ktoś 1-3 razy przegrał wygrany mecz itp. to miałbym nawet Djokovicia, Murraya, Federera i Nadala na czarnej liście.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Zawodnicy obu drużyn powinni po końcowej syrenie zostać pojmani, zamknięci w czarnej piwnicy z kartoflem w mordzie i przesłuchani przez niskich Filipińczyków z wydziału kryminalnego z nożami w rękach, grożących im i ich rodzinom pod warunkiem oddania pieniędzy za ustawkę drugiej połowy tego meczu
Tak, czytam właśnie &quot;Przekręt&quot; Declana Hilla i wyglądało to podobnie
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ja interesuje się tenisem od koło 12 lat, jakbym chciał robić czarną listę, bo ktoś 1-3 razy przegrał wygrany mecz itp. to miałbym nawet Djokovicia, Murraya, Federera i Nadala na czarnej liście.
Dlatego nie masz czarnej listy i nadal grasz śmieszne kursy typu 1.30 na Djoka bo to lokata życia
Ba Dum Tssssss
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Spore szanse zarówno na wygraną Jankovic jak i Simona, szykuje się wielki come back ???? triumfalny powrót do życia publicznego, odzyskanie popularności po okresie zapomnienia ????
Zenit Kazań juniorzy siatkówka wygrana mecz, 2,25 bet.365
Zenit Kazań juniorzy ✅
Jankovic ✅ za chwilę ;)
w tym samym czasie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom