>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Dwa kupony do kosza przez &quot;prawie&quot; wygrane mecze. Z Filipinami to uj z tym bo to wariat za dwójaka z kursami ponad 2.50 i 3.0 był, ale tego Skarpety fajansiarza to wstyd...
Niby na tym kuponie miałem jeszcze Gianessiego, Marterera i Las Palmas i nie wiadomo czy to wejdzie, szczególnie, że dwaj śmiecie z chelków. No nic, został już tylko singielek na Herthę po skromnym kursie 9.0 ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Była, jest tu dobra gwardia ludzi z różnymi przygodami ogarniający temat bukmacherki, już bez nicków, ale w ..... siła ;)
Algieria, siatkówka kobiet, mecz RC Bejaia vs Wa Bejaia, kto wygra trzeciego seta: WA BEJAIA kurs 2,62 przy stanie 7-11 w trzecim secie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Dzisiaj w LoLu o północy Sk Telekom -1.5 wygląda fajnie do jakiegoś dubelka. Wydaje mi się że będzie 3-0 ale mapa zapasu jest w razie czego
@1.40
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Trzeba zagrać na live. Kto będzie prowadził do przerwy to wtedy trzeba stawiać, że przeciwnik wygra mecz. Obojętnie czy przewaga 40 czy 50 punktów ????
Hehe to nie Filipiny.
Unics jeszcze z Barcą nie wygrał...
Jest w formie i licze,ze dzis to wezmą, rzecz jasna bez szalenstw ze stawką
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Warto coś dziś w Legie ładować? Wiedzą, że nie wyrwą punktów w Madrycie to przynajmniej w lidze mogą coś ugrać. Macie jakieś info o proponowanych składach/absencjach?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Była, jest tu dobra gwardia ludzi z różnymi przygodami ogarniający temat bukmacherki, już bez nicków, ale w ..... siła ;)
Algieria, siatkówka kobiet, mecz RC Bejaia vs Wa Bejaia, kto wygra trzeciego seta: WA BEJAIA kurs 2,62 ✅ przy stanie 7-11 w trzecim secie
Siedzi ✅ specyficzny mecz, drużyny w trakcie spotkania zdobywały punkty pod dwa z rzędu, ale WA BEJAIA utrzymała prowadzenie zdobyte na początku trzeciego seta, a i tak poza tym mogę z pamięci wymienić cały skład WA BEJAIA ????
✅✅✅✅
prowadziły 19:24, i doszło na 24:24, ale ostatecznie wymęczyły 25:27, jakieś przeczucie, że w czwartym secie pogrom, ale radzę już odpuścić ten mecz
Jarek516, OpenSparviere, Sixeros podziękowali, tylko teraz tego nie przepie ..., przegrajcie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Algieria, siatkówka kobiet, mecz RC Bejaia vs Wa Bejaia, kto wygra trzeciego seta: WA BEJAIA kurs 2,62 przy stanie 7-11 w trzecim secie
Zagrałem po 3.75 bo się troszkę spóźniłem ale dziękuje :razz:
Co zagrały w końcówce to nie mam pytań ???? 24-19 -&gt; 24-25 -&gt; 27-25
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Hehe to nie Filipiny.
Unics jeszcze z Barcą nie wygrał...
Jest w formie i licze,ze dzis to wezmą, rzecz jasna bez szalenstw ze stawką
Ale to zupełnie nie przeszkadza, która liga bo w każdej się dzieje coś takiego. Wczoraj ta drużyna co grała z Darussafaką, wyleciało mi z głowy prowadziła w ostatniej kwarcie ok. 10 pkt by pod rząd stracić 19, NBA kolega opisał co się stało. W ręcznej to samo, ktoś prowadzi 5 bramkami minimum a dostaje na koniec meczu. Łamaki wszędzie
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Warto coś dziś w Legie ładować? Wiedzą, że nie wyrwą punktów w Madrycie to przynajmniej w lidze mogą coś ugrać. Macie jakieś info o proponowanych składach/absencjach?
Ja dawałem na kuponie, który już w koszu na Pogoń. Do mediów wyciekło info, że Pazdan symulował kontuzję na zgrupowaniu kadry, bo został poproszony przez Leśnodorskiego aby zagrał z Realem. Jeśli to prawda to Legia stara się oszczędzać zawodników na ten mecz mimo, że mają murowany wpier... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom