>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
NHL sam w sobie jest w porządku, ale jak zaczyna się czekanie na mecz od początku czyli 10 minut minimum opóźnienia, tercja grana na 3x reklamę i z meczu co zaczął się o 1 zaczął kończy się o 4 a to jest już średnio. Kiedyś szukałem stron co mają pełne mecze i z chęcią obejrzałbym o poranku, ale wiadomo nie znając wyniku najlepiej a nie w nagłówku wisi winik. TVP daje mecz raz na x czasu, to raczej odpada stawianie na siłę ich meczów, jak ten ostatni co w czapkach bramkarze stali. ???? Macie na to jakieś lekarstwo, czy pozostaje tylko wieczorny live do rana?
Spytam znajomego, i jak mi da znać to Ci napiszę PW. On ściąga mecze Nba i nigdy się nie skarżył że wynik wisi w opisie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie ma jak oglądać sobie twicha z cs&#39;a, wyłączyć na chwilkę zobaczyć co w meczu włączasz idzie kontra i brameczka ???? Do tego Oeste samobójcza, podsumowanie ich ostatniej formy, cisną cisną i dostają bramkę.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Challenge wziął Goffin bo sędzia liniowy wywołał out.
Po czym i tak główny zarządził powtórkę - kiedy ten punkt należał się Goffinowi.
Bagieta tylko spojrzał się na Belga i potrząsnął ramoinami bo wiedział , że ten punkt się jemu należy , ale sędzia mylił się w tym meczu z 6-7 razy.
Tak to wyglądało. I tak bez znaczenia 2-0.
 
5567 719

5567

Użytkownik
NHL sam w sobie jest w porządku, ale jak zaczyna się czekanie na mecz od początku czyli 10 minut minimum opóźnienia, tercja grana na 3x reklamę i z meczu co zaczął się o 1 zaczął kończy się o 4 a to jest już średnio. Kiedyś szukałem stron co mają pełne mecze i z chęcią obejrzałbym o poranku, ale wiadomo nie znając wyniku najlepiej a nie w nagłówku wisi winik. TVP daje mecz raz na x czasu, to raczej odpada stawianie na siłę ich meczów, jak ten ostatni co w czapkach bramkarze stali. ???? Macie na to jakieś lekarstwo, czy pozostaje tylko wieczorny live do rana?
Wiele osób właśnie się zniechęca do US Sports miedzy innymi przez te przerwy w grze, niekorzystne godziny itd., ale taki już urok tych sportów. Takie rzeczy przeszkadzają bardziej na początku, ale jak już się człowiek wkręci to nie zwraca na to aż takiej uwagi i się przyzwyczaja. Ja nawet mam ostatnio wrażenie, że te przerwy mi coś za szybko mijają ???? NHL traktuję trochę tak zastępczo, gdy nie ma NBA, ale zawsze gdy już coś oglądam, to tylko na żywo. Lubię ten amerykański klimacik, no i wiadomo, zupełnie inne emocje live, tak więc jeśli chodzi o jakieś stronki z nagranymi meczami to raczej nie pomogę.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Jestem przekonany , że w którymś z dzisiejszych meczów w NBA będziemy świadkami niespodzianki. Jakby tak postawić równą stawkę na wszystkie, to jeżeli się nie mylę, to mamy zysku przynajmniej 10% z pojedynczej stawki. Jak ktoś chce dla testu to próbować :p
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jestem przekonany , że w którymś z dzisiejszych meczów w NBA będziemy świadkami niespodzianki. Jakby tak postawić równą stawkę na wszystkie, to jeżeli się nie mylę, to mamy zysku przynajmniej 10% z pojedynczej stawki. Jak ktoś chce dla testu to próbować :p
Mnie się wydaje, że Utah może się postawić mimo braków. Portland potrafi być jeszcze bardzo nierówne i oni spokojnie mogą tutaj zrobić upset.

Luve 1:1 FT fajnie bo nie zagrali fenomenalnego spotkania ale Serie B ostatnio wchodzi jak w masło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom