>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Jakie typy na mecz Goffin z Bagieta? Granie na wygraną Knicks to szaleństwo?
Szaleństwo może nie, aczkolwiek wątpie, że Cavsi po dostaniu pierścieni będą chcieli przegrać ten mecz. Szczególnie LBJ, któremu już w karierze NYK robili takie psikusy.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Nie ma żywcem co pograć trzeba iść spać żeby wstać na stołowego rano. Rusza kolejny turniej
3 pierwsze mecze NBA nowego sezonu + 11 spotkań NHL, ale niektorzy ida spac, zeby od rana ogladac ping ponga :grin: Dobrze mimo wszystko, ze ten świat jest tak zróżnicowany :]:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
3 pierwsze mecze NBA nowego sezonu + 11 spotkań NHL, ale niektorzy ida spac, zeby od rana ogladac ping ponga :grin: Dobrze mimo wszystko, ze ten świat jest tak zróżnicowany :]:]
NBA to i bym może obejrzał. Hokeja nie lubie, jak już stawiałem to nie chciało mi się oglądać a wyniki zawsze na odwót, nie dla mnie sport po prostu. W tenisa stołowego grałem/trenowałem, cos tam gram do dzisiaj i poznaje już tych graczy w Ochsenhausen ;) i całkiem całkiem na tym wychodzę
E: hahahaa Bagieta co dyskusja z sędzią, no ale ma chłopina racje. ????
Aż wyliczył do 5 ????
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
3 pierwsze mecze NBA nowego sezonu + 11 spotkań NHL, ale niektorzy ida spac, zeby od rana ogladac ping ponga :grin: Dobrze mimo wszystko, ze ten świat jest tak zróżnicowany :]:]
NHL sam w sobie jest w porządku, ale jak zaczyna się czekanie na mecz od początku czyli 10 minut minimum opóźnienia, tercja grana na 3x reklamę i z meczu co zaczął się o 1 zaczął kończy się o 4 a to jest już średnio. Kiedyś szukałem stron co mają pełne mecze i z chęcią obejrzałbym o poranku, ale wiadomo nie znając wyniku najlepiej a nie w nagłówku wisi winik. TVP daje mecz raz na x czasu, to raczej odpada stawianie na siłę ich meczów, jak ten ostatni co w czapkach bramkarze stali. ???? Macie na to jakieś lekarstwo, czy pozostaje tylko wieczorny live do rana?
 
deepred 873,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
NHL sam w sobie jest w porządku, ale jak zaczyna się czekanie na mecz od początku czyli 10 minut minimum opóźnienia, tercja grana na 3x reklamę i z meczu co zaczął się o 1 zaczął kończy się o 4 a to jest już średnio. Kiedyś szukałem stron co mają pełne mecze i z chęcią obejrzałbym o poranku, ale wiadomo nie znając wyniku najlepiej a nie w nagłówku wisi winik. TVP daje mecz raz na x czasu, to raczej odpada stawianie na siłę ich meczów, jak ten ostatni co w czapkach bramkarze stali. ???? Macie na to jakieś lekarstwo, czy pozostaje tylko wieczorny live do rana?
Kiedyś reddit nagrywał mecze, jak jest teraz to nie mam pojęcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom